Gwiazdy

Agata Rubik przeszła spektakularną metamorfozę. "Ostre cięcie było mi potrzebne"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska

Agata Rubik zaszalała u fryzjerki. Skróciła bowiem włosy o ponad 40 cm i przy okazji pomogła osobom, które są w trakcie leczenia onkologicznego. "Brawo! Super wyglądasz i super, że włosy trafią do fundacji" - napisała aktorka Zofia Zborowska pod postem żony Piotra Rubika.

Agata Rubik oddała włosy

Agata Rubik od lat była wierna swojemu wizerunkowi. Jej długie blond włosy niemalże do pasa były znakiem rozpoznawczym. Dziś nie ma po nich śladu. Żona Piotra Rubika zdecydowała się na radykalne cięcie, o czym poinformowała za pośrednictwem Instagrama.

Zobacz wideo: Relaks z Agatą i Piotrem Rubikami

Relaks z Agatą i Piotrem Rubikami
Relaks z Agatą i Piotrem Rubikami Źródło: Dzień Dobry TVN

Okazało się, że Agata Rubik połączyła przyjemne z pożytecznym. Odświeżyła fryzurę, a ścięte włosy przekazała fundacji, która przygotowuje peruki dla osób, które są w trakcie leczenia onkologicznego.

Gotowa na zmiany! A przy okazji oddaję ponad 40 cm moich włosów na peruki, które przekazywane są bezpłatnie osobom w trakcie chemioterapii

Jak podkreśliła, ostre cięcie było jej potrzebne i podziękowała za nie stylistce fryzur - Marcie Zawiślańskiej. 

Agata Rubik ścięła włosy

Do postu Agata Rubik dołączyła dwie fotografie. Na pierwszej widzimy jej ścięte włosy zaplecione w warkocze, a na drugiej zaprezentowała nowy wizerunek. Obok tej zmiany nie przeszły obojętnie znane osoby z pierwszych stron gazet, które doceniły jej gest. "Brawo! Super wyglądasz i super, że włosy trafią do fundacji" - skomentowała aktorka Zofia Zborowska. - Nie no, po prostu nastolatka - dodał Piotr Rubik, mąż Agaty.

Nowa fryzura przypadła też do gustu fanom autorki postu. "Super zmiana! Brawo za decyzję! Sama też kiedyś oddałam!", "Ta zmiana jest zdecydowanie na plus", "Pięknie wyglądasz. Aż mam ochotę sama obciąć i oddać włosy!" - czytamy.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości