Gwiazdy

"Przyjaciele" w nowej odsłonie. Jak ulubieńcy widzów wyglądaliby współcześnie?

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Przyjaciele, Friends

Amerykański serial "Przyjaciele" to kultowa produkcja z lat 90. XX wieku. Opowieść o zgranej grupie mieszkańców Manhattanu zyskała uznanie widzów z całego świata i do dziś pozostaje jedną z najczęściej oglądanych produkcji telewizyjnych. Sukces formatu przełożył się na także popularność aktorów zasilających szeregi obsady. W sieci pojawiło się nawet poddane przeróbce zdjęcie, którego autor pragnął stworzyć współczesny obraz serialowych idoli. Jak komentują fotografię internauci?

"Przyjaciele" - kultowy serial z lat 90.

Serial "Przyjaciele" bardzo szybko stał się fenomenem na światową skalę. Kultowa produkcja ma już 27 lat, a wciąż cieszy się sympatią widzów w każdym wieku. Co więcej, grono jej miłośników nieustannie się poszerza. Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że to najbardziej rozpoznawalna komedia sytuacyjna ostatnich dwóch dekad.

Historia szóstki przyjaciół z nowojorskiego Manhattanu doczekała się aż dziesięciu sezonów. W role ulubieńców widzów wcielili się Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matthew Perry, David Schwimmer i Matt LeBlanc. Aktorzy stali się dzięki temu bardzo rozpoznawalni, większość z nich mogła wykorzystać to jako szansę na dalszy rozwój kariery.

Współczesna odsłona bohaterów serialu "Przyjaciele"

Aktorzy pierwszy raz spotkali się na planie serialu "Przyjaciele" w latach 90. XX wieku, od premierowej emisji pierwszego odcinka minęły już prawie trzy dekady, a jednak Rachel Green, Monica Geller, Phoebe Buffay, Joey Tribbiani, Chandler Bing i Ross Geller wciąż należą do grona najbardziej lubianych serialowych postaci. Miłośnicy sitcomu regularnie wracają pamięcią do ulubionych scen i chętnie oglądają wybrane odcinki nawet po kilka razy. Jeden z nich postanowił nawet pójść o krok dalej i za pomocą programu do obróbki zdjęć stworzył współczesny obraz kultowej paczki przyjaciół.

Fotografia błyskawicznie obiegła sieć. Zdaniem wielu internautów, ukazani na niej aktorzy w niczym nie przypominają kultowych postaci z serialu "Przyjaciele". Użytkownicy Instagrama porównali nawet odmienionych idoli do przedstawicieli rodu Kardashian-Jenner.

"Nie podoba mi się to. Wolę oryginalną wersję", "Dzięki Bogu, mogliśmy się nimi cieszyć w czasach, kiedy ludzie nie byli sztuczni i właśnie za to pokochaliśmy to show, za realność jego postaci", "Na szczęście mieliśmy pierwszą i jedyną wersję" - czytamy komentarze.

Wszystkie sezony kultowego serialu "Przyjaciele" dostępne są w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości