Gwiazdy

Katarzyna Glinka na ciążowym zdjęciu. "Wystawia się celebrytka z brzuchem"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Paweł Wodzyński / East NewsKatarzyna Glinka

Katarzyna Glinka pochwaliła się w sieci przepiękną ciążową sesją. Aktorka zdradziła również, że nie była przekonana, czy publikowanie zdjęć z widocznym brzuszkiem było dobrym pomysłem. Dziś jednak nie ma wątpliwości co do słuszności swojej decyzji.

Sesje ciążowe gwiazd

Jedną z pierwszych gwiazd, które zdecydowały się na sesję ciążową, była Demi Moore. Nagie zdjęcia aktorki w 1991 roku pojawiły się na okładce "Vanity Fair". To zapoczątkowało wysyp mniej i bardziej odważnych sesji brzuszkowych, którymi sławne kobiety chciały upamiętnić czas oczekiwania na narodzenie dziecka. Dziś na ciążowe fotografie decydują się nie tylko gwiazdy, ale większość przyszłych mam.

Efektami ciążowej sesji postanowiła pochwalić się Katarzyna Glinka. Aktorka nie ukrywa jednak, że miała pewne obiekcje przed publikacją zdjęć.

Katarzyna Glinka na zdjęciu w ciąży

- Jak ja przeżywałam pierwszą ciążę - napisała na Instagramie. - A ile czasu myślałam, czy zrobić sesję ciążową czy nie, czy narażać się na krytykę - bo przecież wiadomo - wystawia się celebrytka z brzuchem i epatuje ciążą. To pierwsze co przychodziło mi do głowy i zastanawiałam się, czy chcę tego słuchać. Na tamtym etapie mojego życia to, co na ten temat powiedzą inni, niestety miało dla mnie znaczenie - wyznała.

Wraz z upływem czasu Katarzyna Glinka nie żałuje swojej decyzji.

- Na dziś myślę sobie tak: mam przepiękną sesję, cudowną pamiątkę z tego wyjątkowego czasu i nikt mi tych pięknych zdjęć nie zabierze - stwierdziła. - Każdej z Was polecam zrobić sobie taką pamiątkę - dodała.

Katarzyna Glinka - dzieci

Piękna aktorka jest mamą dwóch pociech: 9-letniego Filipa i rocznego Leo. Katarzyna Glinka była żoną Przemysława Gołdona, z którym wychowuje pierwszego syna. Para rozwiodła się w 2015 roku. Od 2019 roku jest zaręczona z Jarosławem Bienieckim.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński / East News

Pozostałe wiadomości