Gwiazdy

Agata Młynarska na własnej skórze przekonała się, że dobro wraca. Co spotkało dziennikarkę?

Gwiazdy

Agata Młynarska

O tym, że dobro wraca, przekonana jest Agata Młynarska. Na dowód dziennikarka opowiedziała o przygodzie, jaka spotkała ją przed laty. Przy okazji prezenterka podzieliła się ważną radą dla innych.

Agata Młynarska o przygodzie sprzed lat

Ile razy każdy z nas słyszał, że uczynione dobro może kiedyś do nas wrócić. O słuszności tego twierdzenia mogła swego czas przekonać się Agata Młynarska. Dziennikarka przytacza przygodę sprzed lat.

Kiedy była studentką, musiała pilnie przerejestrować samochód, by móc wyruszyć z dziećmi na wakacje. Trafiła jednak na ogromne kolejki.

Od 4 rano były tam zapisy i w ostatniej chwili udało mi się na końcówkę tego wpaść. Ten facet w okienku mówi: zamykamy. Ja mówię: ale błagam…

- wspominała dziennikarka.

Mężczyzna spojrzał na Agatę Młynarską - wtedy jeszcze nieznaną z telewizji - i rozpoznał w niej kobietę, która pomogła jemu i żonie wnieść wózek do autobusu.

Właśnie dlatego panią jeszcze przyjmę

- stwierdził urzędnik.

Zobacz wywiad z Agatą Młynarską, w którym opowiedziała o swojej przygodzie.

Rada Agaty Młynarskiej

Dziennikarka pozytywnie zaskoczyła się dobrem, które zostało jej odpłacone. Do tej pory uważa, że karma wraca i ma do wszystkich osób ważne przesłanie.

Trzeba, przede wszystkim, uważać na drugiego człowieka i starać się robić w życiu rzeczy dobre (...) albo przynajmniej nie przykładać ręki do złych

- zaznaczyła Agata Młynarska.

Ona sama miała wiele okazji do pomagania innym. Mowa chociażby o jej programie „Eks-tra zmiana”, w którym wspierała kobiety i mężczyzn po przejściach. Dzięki niej mogli wprowadzić w swoim życiu zmiany i powoli uporać się z ciężkim doświadczeniem rozwodu.

„Eks-tra zmiana” jest dostępna do obejrzenia w serwisie Player.

Zobacz także:

Kasia Struss i jej pracowity urlop w Polsce. "Praca modelki to są wakacje przy macierzyństwie"

Rajd dla potrąconych rowerzystek. "Kasia się czuje coraz lepiej, Rity stan jest dalej bardzo ciężki"

Magda Steczkowska z nowym teledyskiem i odświeżoną fryzurą. Jak na zmianę zareagowali jej bliscy?

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości