Gwiazdy

Adrianna Biedrzyńska zagra z córką w jednym serialu. "To nasz debiut przed kamerą"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Adrianna Biedrzyńska może być dumna ze swojej 27-letniej córki. Michalina Robakiewicz stale rozwija talent do aktorstwa, który odziedziczyła po mamie. Producenci serialu TVN "Kontrola" na tyle docenili jej warsztat, że wkrótce zobaczymy ją na szklanym ekranie u boku znanej mamy.

"Kontrola" - trwają zdjęcia do drugiego sezonu serialu

"Kontrola" to serial autorstwa Nataszy Parzymies, studentki Warszawskiej Szkoły Filmowej, który poruszył miliony na całym świecie. Na pierwszym planie burzliwa miłość dwóch dziewczyn, a w tle studenckie życie, współczesna Warszawa i nieprzespane noce pełne wielkich emocji i wyznań.

W nowym sezonie los ponownie krzyżuje drogi Natalii i Majki – dziewczyn, dla których przypadkowe spotkanie okazało się przełomowe i dało początek młodzieńczej miłości, nieokiełznanej, spontanicznej i burzliwej. Teraz Natalia mierzy się z zawirowaniami w związku, Majka z kolei jest tuż przed wyjazdem na semestr do Hiszpanii. Mimo to, postanawiają zawalczyć o swoje szczęście.

W kontynuacji popularnego serialu widzowie w głównych rolach zobaczą nie tylko Adriannę Biedrzyńską (matka Pauliny) oraz jej córkę Michalinę Robakiewicz (Paulina), ale także Adriannę Chlebicką (Natalia), Ewelinę Pankowską (Majka), Jędrzeja Hycnara (Kacper), Jakuba Sielskiego (Kuba), Joannę Połeć (Wera), Anu Czerwińskiego (Franek), Annę Krotoską (matka Natalii), Cezarego Żaka (ojciec Majki), Agatę Różycką (Sylwia), Irenę Melcer (siostra Majki) oraz innych.

"Kontrola" Adrianna Biedrzyńska zagra z córką w serialu

Zdjęcia do serialu ruszyły pełną parą. Adrianna Biedrzyńska po raz kolejny relacjonuje, co dzieje się za kulisami. Dla fanów aktorki czeka nie lada niespodzianka. W nowym sezonie produkcji TVN pojawi się jej córka Michalina Robakiewicz. Panie nie kryją entuzjazmu na myśl o wspólnej pracy.

- Na scenie już nie jeden raz spotkałyśmy się. Gram teściową mojej córki w przedstawieniu "Miłosna pułapka". Ale teraz to nasz debiut przed kamerą. Z moją rodzoną, osobiście urodzoną Misią. "Kontrola" dała nam tę radość, bo tam jestem prawdziwą mamą swojej córki - czytamy we wpisie.

Kim jest Michalina Robakiewicz?

Michalina swoją aktorską karierę zaczęła bardzo wcześnie, bo w wieku zaledwie 3 lat. Przez 12 lat grała w jednym z polskich seriali, a następnie zdecydowała się dołączyć do obsady "Na Wspólnej", gdzie wciela się w postać studentki Sandry. Córka Adrianny Biedrzyńskiej cały czas szkoli swoje aktorskie umiejętności i nie spoczywa na laurach.

Już niedługo widzowie zobaczą, jak panie odnajdują się we wspólnej pracy na planie zdjęciowym. Gwiazda niejednokrotnie porównywana była do znanej mamy.

- Do mamy jestem porównywana bardzo często, do czego mam stosunek ambiwalentny, ponieważ z jednej strony mama jest wspaniałą aktorką i przepiękną kobietą i marzeniem byłoby osiągnąć choć w połowie tyle, co ona, jednak chciałabym, żeby ludzie nie patrzyli na mnie przez pryzmat znanej mamy. Chciałabym i staram się osiągnąć coś sama, a także pracować ma własne nazwisko. Poza tym to nie zawsze są pochlebne porównania, często są to jednak docinki w stylu "znana mamusia załatwiła", a to wcale tak nie działa - podkreślała niedawno Robakiewicz w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl.

Zobacz wideo: Matka i córka fotografują porody

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości