Adrianna Biedrzyńska

  Adrianna Biedrzyńska 8 lat temu przeszła operację guza mózgu. Dla aktorki 21 lipca 2014 roku to druga data narodzin.

  - Jesteśmy obie dość wybuchowe - komentują w Dzień Dobry TVN.

  Będzie licytowany na aukcji WOŚP.

  Adrianna Biedrzyńska nie kryje tęsknoty za Romanem Wilhelmim. Artysta zmarł 30 lat temu, ale nigdy nie przestał zajmować ważnego miejsca w sercu aktorki. W jej mediach społecznościowych znajdziemy poruszający wpis pełen wspomnień. - Był moim Wielkim Nauczycielem. Potem nasza wspólna przygoda w niemieckim serialu... Wielki aktor, mój Guru... Cudowny Człowiek - czytamy we wpisie.

  Adrianna Biedrzyńska miała guza mózgu

  Adrianna Biedrzyńska może być dumna ze swojej 27-letniej córki. Michalina Robakiewicz stale rozwija talent do aktorstwa, który odziedziczyła po mamie. Producenci serialu TVN "Kontrola" na tyle docenili jej warsztat, że wkrótce zobaczymy ją na szklanym ekranie u boku znanej mamy.

  Adrianna Biedrzyńska mogłoby się wydawać nie marnuje czasu i jeszcze latem stroi choinkę na Boże Narodzenie. Okazuje się, jednak, że rzeczywistość jest zupełnie inna. Trwają zdjęcia nowego sezonu "Kontroli", a aktorka zdradza, co dzieje się za kulisami produkcji.

  Adrianna Biedrzyńska cierpi z tęsknoty za ukochanym. Nic w tym dziwnego. Każdy, kogo bezpośrednio dotknęły skutki uboczne pandemii w postaci zamkniętych granic, ma prawo do żalu. Niektóre rodziny są rozdzielone na długie miesiące, a co gorsza, nie wiadomo, kiedy tak naprawdę sytuacja się ustabilizuje.

  Adrianna Biedrzyńska zaskoczyła swoich fanów. Gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z mamą. Panie znalazły chwilę dla siebie. Post budzi emocje tym bardziej, że aktorka rzadko zdradza szczegóły na temat swojego życia osobistego.

  Michalina Robakiewicz to córka znanej polskiej aktorki, Adrianny Biedrzyńskiej. Kilka lat temu zdecydowała się pójść w ślady mamy i zaczęła grać w różnych produkcjach. Widzowie znają ją m.in. z roli w serialu "Na Wspólnej". Jakie ma plany? O tym 27-latka opowiedziała w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl.

  Adrianna Biedrzyńska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Mało kto wie, że artystka kilka lat temu zmagała się z poważną chorobą. 8 czerwca z okazji Światowego Dnia Guza Mózgu postanowiła opowiedzieć swoją historię.

  Jacek Rozenek nabiera sił po udarze mózgu, który przeszedł w maju 2019 r. Siła ducha i wola walki pozwalają mu na powolny, ale sukcesywny powrót do sprawności fizycznej i psychicznej. W Dzień Dobry TVN aktor, jego syn Adrian oraz przyjaciółka Adrianna Biedrzyńska opowiedzieli, jak wyglądał ten krytyczny czas. - Jego determinacja, siła i wiara skutkują takim, a nie innym efektem - podkreśliła Ewa Pasaman-Paciorek, dyrektor Centrum Opieki i Rehabilitacji w Gryficach.

  Adrianna Biedrzyńska zaskoczyła swoich fanów. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych prywatne zdjęcia z ukochanym i przyznała, że w tym roku obchodzi dziewiątą rocznicę związku. "Mija kolejny rok mojego największego szczęścia" - czytamy pod postem.

  Adrianna Biedrzyńska, jak większość aktorów, po zamknięciu teatrów została bez pracy. Aktorka nie zamierza jednak tracić czasu na ubolewanie nad swoim losem - zamiłowanie do szydełkowania przekuła w biznes. W czasie pandemii aktorka zarabia na życie sprzedając ubrania własnej produkcji.

  Mistrz Krzysztof Kieślowski. Jaki był naprawdę? Czy przywiązywał wagę do wyglądu zewnętrznego? Czy rzeczywiście był osobą wyjątkowo oszczędną? O tym, co najbardziej zaskoczyło ją w trakcie zbierania materiałów do biografii Krzysztofa Kieślowskiego, opowiedziała nam Katarzyna Surmiak-Domańska: "On był strasznie krytyczny wobec swoich filmów. Mówił o tym, że stosunkowo najlepiej mu wychodziły dokumenty ale tych robić nie chce, a fabularnych nie umie. (...) On twierdził, że w ogóle źle wybrał zawód". O wybitnym reżyserze opowiedział nam też Sławomir Idziak, który współpracował z nim przy wielu produkcjach filmowych: "Potrafił obserwować siebie z daleka. (...) Nie chciał się dostosować do tego co jest wokół".