Gwiazdy

"99 gra o wszystko" wraca na antenę TTV. Które gwiazdy zobaczymy na ekranie?

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Daria Pacańska
99 gra o wszystko
99 gra o wszystko Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/4

28 sierpnia rusza kolejna edycja programu "99 gra o wszystko". Dziennikarka dziendobry.tvn.pl Daria Pacańska była na planie produkcji, gdzie rozmawiała z gwiazdami show. Czy boją się rywalizacji? Sprawdźcie.

"99 gra o wszystko" - nowa edycja

"99 gra o wszystko" wraca na antenę TTV 28 sierpnia. W show ponownie wezmą udział gwiazdy programów rozrywkowych stacji. Zmierzą się w wielu niestandardowych konkurencjach.

- Jest to dla mnie trudne. Zawsze to się wiąże z jakimiś dużymi emocjami. Natomiast to jest program, w którym to, że odpadasz, nie świadczy o niczym. To jest totalna loteria, te konkurencje są totalnie absurdalne i abstrakcyjne - powiedział Jacek Szawioła z "Goggleboxa".

Niektórzy uczestnicy czuli się doskonale z emocjami, które towarzyszyły im w trakcie rywalizacji.

- Ja jestem ekstrawertykiem, więc dla mnie to jest woda na młyn. Dużo ludzi, dużo energii - dobrej, mniej dobrej. To jest właśnie mój żywioł. Ja od podstawówki ćwiczyłem judo w kieleckim klubie "Gwardia" w Kielcach, więc dla mnie rywalizacja, tudzież taka walka sportowa, nie jest obca - powiedział Mateusz Borkowski z "Goggleboxa".

Rywalizacja w "99 gra o wszystko"

Malwina Wędzikowska brała udział także w pierwszej edycji "99 gra o wszystko". Jak ją wspomina?

- W momencie kiedy zamykają się tamte drzwi i słyszysz ten przerażający gong i głos z off'u, który jest taki wielkobratowy, to wszystko się rozpada, wszystkie twoje konstrukcje, wszystkie twoje strategie po prostu się rozpadają. Nic się nie zmieniło - powiedziała Wędzikowska.

A jak z udziałem w programie czuje się Krzysztof Radzikowski?

- Tu jest trochę inny format niż tam, gdzie ja startowałem, ale konkurencje, rywalizacja, zostaje to samo - powiedział Krzysztof Radzikowski. - Każdy każdego lubi, znamy się na co dzień, występujemy w różnych programach razem, ale tak, jak mówisz, jak się wchodzi już tam, dochodzi do takich większych starć, rywalizacji - to ona jest, tego nikt nie ukrywa - dodał.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości