Jak gwiazdy wspominają swoje 30. urodziny? "Płakałam rzewnymi łzami w Nowym Jorku. Bardzo to przeżyłam"

Magiczna trzydziestka – jak wspominają ją gwiazdy?
Źródło: Dzień Dobry TVN
30. urodziny dla wielu ludzi są prawdziwym przełomem. Niektórzy uważają, że to właśnie wtedy kończą się młodzieńcze szaleństwa, a zaczyna dojrzałe życie. Czy jednak na pewno? O tym na pokazie marki Deni Cler opowiedziały m.in. Katarzyna Żak, Beata Ścibakówna i Katarzyna Glinka.

Strach przed 30. urodzinami

W czwartkowy wieczór 2 września odbył się pokaz Deni Cler z okazji 30-lecia istnienia marki. Na wydarzeniu pojawiło się sporo gwiazd, z którymi Sandra Hajduk-Popińska porozmawiała o ich 30. urodzinach. Okazało się, że wielu osobom znanym z pierwszych stron gazet towarzyszyły obawy związane z przekroczeniem tego wieku.

- Szczerze mówiąc troszeczkę się bałam 30-tki, naprawdę. Pamiętam, że kiedyś pisałam felietony w "Kobiecie i życie" i właśnie felieton był na temat moich 30. urodzin, bo to było w tym czasie. I tak się troszeczkę bałam tego, co będzie dalej. Ale dziś uważam, że od 30-tki świat się zaczyna - wyznała Beata Ścibakówna.

Byłam zupełnie kimś innym, byłam zupełnie inną kobietą. 30 lat nie zapomnę nigdy. Płakałam rzewnymi łzami, to było w Nowym Jorku. (...) Bardzo to przeżyłam, ale potem jak już miałam 40, 50 itd., to już miałam to wszystko gdzieś
- powiedziała Urszula Dudziak.

30. urodziny gwiazd

Mariola Bojarska-Ferenc stwierdziła, że w wieku 30 lat była w rozkwicie swojej miłości i życia, a przy tym była wielką optymistką - zwiedzała świat i nie bała się nowych wyzwań. Anna Korcz z kolei swoje urodziny wspomina z nostalgią. Obchodziła je na Helu w dużym towarzystwie. Choć wówczas uważała, że jest bardzo mądra i doświadczona, dziś mówi: "Z perspektywy czasu oceniam, że byłam pyszna mówiąc to wszystko". A jak z pozostałymi gwiazdami?

- Jaką ja byłam 30-tką? Na pewno mniej fajną, niż 50-tką. Byłam zakompleksiona, wiecznie uważająca, że trochę za gruba, trochę niegdysiejsza. (...) A taki fantastyczny okres w życiu przeszłam między 30-tką, a 50-tką, że uważam, że dzisiejsza 50-tka, to ta dawna 30-tka - mówiła Katarzyna Żak.

30-tkę przeżyłam bardzo, a 40-tka już mi nie zrobiła żadnej różnicy
- dodała Katarzyna Glinka.

Zobacz także:

Autor: Sabina Zięba

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości