Dom

Nowoczesne technologie pomogą ci oszczędzić czas i pieniądze

Dom

Aktualizacja:
Projekt bez tytułu - 2020-10-16T162331.774.jpg

W dzisiejszych czasach czas jest na wagę złota – dosłownie. Mamy go bardzo mało, a jak mamy wolne, to chcemy mieć wolne. I wykorzystać je na czas spędzony z rodziną lub na inne przyjemności, niekoniecznie na sprzątanie.

Technologia idzie do przodu, świat wokół nas się zmienia, ale to akurat duży plus dla nas! Możemy bowiem zaoszczędzić czas i pieniądze dzięki nowoczesnym rozwiązaniom. W ten sposób będziemy mieć więcej chwil na przyjemności! Na czym tak możemy oszczędzić?

Na zmywarce!

Tak, nowoczesne zmywarki dbają nie tylko o środowisko, ale także o nasz portfel. Dzięki nim możemy zaoszczędzić też tak cenny dzisiaj czas. Szczególnie polecane w tym sektorze są zmywarki Electrolux, które zostały wyposażone w szereg nowoczesnych technologii, dbających nawet o nasze plecy.

Dzięki systemowi ComfortLift mamy możliwość podniesienia dolnego kosza w zmywarce na wygodną dla nas wysokość. Dzięki temu wyjmowanie i wkładanie naczyń jest szybsze, wygodniejsze i bardziej komfortowe dla naszego kręgosłupa.

A jeśli boisz się, że naczynia się potłuką, to od razu uspokajamy – prowadnice ComfortRails zapewnią płynne wysuwanie się koszy ze zmywarki. Jednocześnie zapobiegają chybotaniu i obijaniu się o siebie zawartości koszy, dzięki czemu chronią delikatne naczynia.

mat. prasowe

Nowoczesne technologie zadbają o wszystko

Zmywarki Electrolux ComfortLift oraz QuickSelect to najnowocześniejsze urządzenia tego typu. Świetnie wpasują się w każdą przestrzeń, a system AirDry sprawi, że naczynia będą suche oraz bez zacieków. I co ważne – nasz portfel będzie pełniejszy, bowiem technologie stosowane przez markę Electrolux są energooszczędne.

Warto wspomnieć o ciekawym rozwiązaniu, jakim jest TimeBeam - czas pozostały do końca cyklu zmywania wyświetla się na podłodze, nie ingerując w design kuchni.

Szybkie sterowanie

To wspaniała cecha zmywarki QuickSelect – wybierasz, ile czasu zmywarka ma pracować (w domyśle – za ile chcesz mieć czyste i suche naczynia), a urządzenie samo dobiera odpowiednie programy. QuickSelect zdobyło nagrodę iF Design Award – to rozwiązanie innowacyjne z każdej strony! Nie musisz już sam decydować, jaki program wybrać. Zmywarka zrobi to za ciebie!

Swoboda aranżacji

Choć brzmi to nieprawdopodobnie, ale to ty zarządzasz przestrzenią w zmywarce. W wybranych modelach QuickSelect trzecia szuflada jest zaprojektowana tak, aby bez zgadywania pomieścić sztućce i przybory kuchenne.

Znajdziemy w niej ruchome przegródki i stojaki, które pomieszczą wszystko. Dodatkowym plusem jest fakt, że w dolnych koszach umyjesz aż 14 kompletów naczyń.

mat. prasowe

Komfort także dla naczyń

W wybranych modelach zmywarek znajdziemy specjalne uchwyty na kieliszki, które dbają o ich bezpieczeństwo. Z kolei silikonowe kolce SoftSpikes stabilizują wysokie szklanki, zabezpieczając je przed uszkodzeniem i zarysowaniami. W zmywarkach Electrolux znajdziemy także specjalny program GlassCare 45°, który dba o najdelikatniejsze naczynia – myjąc je w niższej temperaturze, a przez to zmniejszając szok termiczny.

Autor: Adrianna Kowalczyk

Pozostałe wiadomości