Aranżacje wnętrz

Jak urządzić kącik zabaw w pokoju dla dziecka? Zainspiruj się zamkiem księżniczki

Aranżacje wnętrz

Aktualizacja:

Niekiedy dzieci marzą o niezwykłych elementach wystroju wnętrz, które nadadzą ich pokoju niepowtarzalnego charakteru. Świetnym pomysłem dla dziewczynki jest wybudowanie jej zamku. Jak to zrobić? Zainspiruj się pomysłem z programu "Dom nie do znudzenia".

Program "Dom nie do znudzenia" w HGTV

W programie "Dom nie do znudzenia" projektantka wnętrz, Anitra Mecadon, odmienia wnętrza domów kolejnych bohaterów. W każdym odcinku odwiedza nowe miejsce i znajduje oryginalny sposób na urządzenie wspólnej przestrzeni dla całej rodziny. Dzięki niej uczestnicy w końcu mają w swoich domach pokój, w którym mogą spędzać czas wspólnie, a przede wszystkim odciąć się od codziennych obowiązków i odpocząć.

- Pomagamy ludziom i stajemy się dla nich terapeutami i trochę wybawiamy ich od kłopotów. Chociaż tylko budujemy pokój, zmieniamy ich życia, ponieważ dajemy im pomieszczenie, w którym mogą spędzać czas razem i być szczęśliwymi . Mówi się, że gdy zmieniasz otoczenie, zmieniasz swoje życie. Życie jest stresujące, spędzamy dużo czasu poza domem, jesteśmy w biegu 24 godziny na dobę, więc każdy z nas powinien mieć to super miejsce na relaks, w którym naprawdę chce się być - mówiła Anitra Mecadon w wywiadzie dla MyFixitUpLife.

Pomysł na pokój dla dziecka

W jednym z odcinków "Domu nie do znudzenia" Anitra Mecadon pokazała, jak w prosty sposób urządzić spektakularny pokój dla dziewczynki. Wcześniej w pomieszczeniu był schowek, ona przekształciła go w pomieszczenie z zamkiem do spania i zabawy. Zaczęła od wyłożenia podłogi miękką wykładziną, a następnie przeszła do etapu wycinana poszczególnych ścian zamku z drewna.

- Zaokrąglenia roimy wyrzynarką, a brzegi wygładzamy frezarką - tłumaczyła projektantka wnętrz.

Całość zrobiła ogromne wrażenie! Sprawdźcie w powyższym wideo.

HGTV - ogrody i aranżacje wnętrz

Szukasz pomysłów, porad i ciekawostek związanych z aranżacją wnętrz i ogrodów? Na antenie HGTV emitowane są inspirujące programy, które pomogą ci zaplanować prace remontowe domu lub mieszkania. Znajdziesz tam także cenne wskazówki dotyczące roślin i porady architektów terenów zielonych. Poznaj szeroką ofertę programową kanału HGTV.

Zobacz także:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości