pokój dla dziecka

    pokój dla dziecka

    Duży pokój na poddaszu to spełnienie marzeń wielu dzieci. To właśnie tam, na najwyższym piętrze domu, gdzie kończą się ściany, a zaczyna dach, można urządzać nieskończenie wiele zabaw. Dwie siostry, bohaterki odcinka programu "Zgłoś remont", przez lata cieszyły się, że wspólnie mieszkają w jednym pomieszczeniu. Jednak teraz, gdy nieco podrosły, chciałyby mieć trochę więcej prywatności.

    Tym razem dziennikarka Katarzyna Jaroszyńska udała się do Gliwic. Dom, który odwiedziła, znajduje się w spokojnej dzielnicy Gliwic i panuje w nim "cudowny chaos". Zamieszkiwany jest przez czteroosobową rodzinę z psem. Zobaczcie kolejne "odpicowane mieszkanie". To urządzone jest meblami z targu staroci.

    Oni są małżeństwem i zawodowymi żołnierzami, którzy byli na misjach. Ona jest znaną aktorką, której pasją jest urządzanie wnętrz. Małgorzata Socha, z pomocą zdolnych projektantek, wyremontowała im pokój dla dzieci.

    - To nie jest łatwe, żeby znaleźć fajne rzeczy dla dzieci, takie, które są estetyczne, piękne, a jednocześnie nie są słodko-pierdzące – zdradza Dzień Dobry TVN aktorka Anna Mucha, która wybiera meble do pokoju swojego dziecka. Ile jest gotowa zapłacić za meble? Jak będzie wyglądał taki pokoik?