Aranżacje wnętrz

"Odpicowane mieszkanie" i najgorętszy styl jesieni. Klimatyczne i przytulne wnętrza w stylu boho

Aranżacje wnętrz

Osiedle w Ostrołęce - to właśnie tu mieszka Iwona ze swoją rodziną. Kobieta, która zaledwie w ciągu roku urządziła piękne mieszkanie w stylu boho. Jego zdjęcia zamieściła na naszej grupie "Odpicowane mieszkanie" na Facebooku, a Kasia Jaroszyńska stawiła się na miejsce, aby dowiedzieć się nieco więcej o pięknych wnętrzach.

Mieszkanie w stylu boho

Po półrocznej przerwie Kasia Jaroszyńska ponownie ruszyła na wycieczkę po Polsce w poszukiwaniu wyjątkowych mieszkań. Tym razem dotarła do Ostrołęki, gdzie odwiedziła panią Iwonę Olkowską, właścicielkę mieszkania urządzonego w stylu boho. Przytulny salon utrzymany w kolorach beżu w połączeniu z dużą kanapą, marmurowy stołem i makramami na ścianach wygląda spójnie, a przede wszystkim przytulnie.

Rok temu, jak zaczęłam urządzać mieszkanie w takim stylu, to nie był on taki popularny. Teraz zauważyłam, że nawet w sklepach sieciówkach pojawiają się te dekoracje

– przyznała właścicielka.

Pani Iwona swoim mieszkaniem pochwaliła się na naszej facebookowej grupie "Odpicowane mieszkanie". Pod postem pojawiło się wiele przychylnych komentarzy. Internauci byli pod wrażeniem pięknej sypialni i kuchni. Jednogłośnie przyznali, że w końcu ujrzeli mieszkanie, w którym nie dominuje szarość.

Styl boho kojarzy się z ciepłem, z beżowymi kolorami, brązem i zielenią. Lubię też, jak jest dużo przedmiotów. To często nie podobało się ludziom, a styl boho jest od stylu hipisowskiego, kory właśnie kojarzy się z takim nagromadzeniem rzeczy

– powiedziała.

Oprócz wielu ozdób pani Iwona zadbała, aby w mieszkaniu znalazło się dużo luster. Dzięki temu powiększają one wizualnie pomieszczenia i dają poczucie przestrzeni.

Pokój dziecięcy i sypialnia

Nie mniej klimatyczny jest pokój dziecięcy, w którym na dwóch przeciwległych ścianach znajdują się różne tapety. Najważniejszym punktem, który przyciąga wzrok, jest mały ozdobny fotelik. Prawdziwym królestwem jest sypialnia. Duże łóżko małżeńskie zostało wykończone przepięknym wezgłowiem z motywem pawiego ogona. Ponadto styl boho przełamuje duża gobelinowa dekoracja powieszona na ścianie.

Jeśli także chcecie się nam pochwalić swoimi wnętrzami, zapraszamy na grupę odpicowane mieszkanie.

W sezonie wakacyjnym Kasia Jaroszyńska odpicowała swoją przyczepę. Co z tego wyszło? Zobaczcie wideo.

Zobacz także:

Odpicowane mieszkanie. Meble idealne do wypoczynku

Odpicowane mieszkanie. Magia Nikiszowca

Odpicowane mieszkanie. Właścicielka: "Skończył się czas minimalizmu i rozpoczął się czas maksymalizmu"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Nastazja Bloch

Reporter: Katarzyna Jaroszyńska

Pozostałe wiadomości