Gwiazdy

Zosia Ślotała wyprawiła góralskie poprawiny: "Mój ostatni raz w białej spódnicy"

Zosia Ślotała

Tomasz Urbanek/East News

Gwiazdy

Zosia Ślotała wyprawiła góralskie poprawiny: "Mój ostatni raz w białej spódnicy"

Zosia Ślotała

Tomasz Urbanek/East News

Ślub w Warszawie, poprawiny w górach. Zosia Ślotała i Kamil Haidar oraz ich goście bawili się w zakopiańskiej restauracji. Świeżo upieczona mężatka pochwaliła się zdjęciem, na którym weselnicy pozują w góralskich stylizacjach. Zobaczcie, jak się wspaniale prezentowali.

Zosia Ślotała wyprawiła góralskie poprawiny

Zosia Ślotała i Kamil Haidar pobrali się 23 września. Ślub stylistki i muzyka odbył się w Łazienkach Królewskich w Warszawie. 

Poprawiny miały miejsce w jednej z restauracji w Zakopanem. Zabawa przebiegała w góralskim stylu. Państwo młodzi i goście wystąpili tego dnia w stosownych do okoliczności stylizacjach.  Pamiątkowym zdjęciem Zosia Ślotała pochwaliła się w sieci. 

Jak poprawiny to tylko po GÓRALSKU! 💃🏻🙌🏼 Cudowny wieczór z przyjaciółmi w @goralskatradycja i mój ostatni raz w białej spódnicy, którą mogą nosić tylko Panny... jest już schowana i czeka na Ranię!! Od jutra powrót do rzeczywistości 🤣 #wifey

- napisała Zosia na Instagramie. 

Ależ zjawiskowo wyglądacie 😍😍😍
Pięknie wyglądasz, tak dostojnie, a spódnice schowaj koniecznie dla Rani będzie wyglądać cunie 😍😍

- czytamy w komentarzach. 

Zosia Ślotała i Kamil Haidar wzięli ślub

Panna młoda wystąpiła w tym ważnym dniu w dopasowanym, białym kostiumie z długim rękawem i trenem. Na głowie miała dekoracyjny turban, a na nogach białe sandałki na szpilce. Pan młody postawił na klasyczną czerń. 

Dziękuję wszystkim dzięki którym był to nasz wymarzony dzień... który udało się utrzymać w tajemnicy do samego końca! ❤️

- napisała panna młoda. 

Zosia Ślotała i Kamil Haidar

Para jest ze sobą od wielu lat, zaręczyła się w 2019 r. Stylistka i muzyk mają dwoje dzieci. W 2015 roku na świat przyszła córka Rania, syn Leonard urodził się w 2017 roku.

Dzieci Zosi Ślotały strojnisiami! "To było nieuniknione. Wszystkie prototypy, które szyję, mierzę na nich". Zobacz wideo:

Cover Video/x-news

Zobacz też:

Zmiany w życiu Emila Haidara. Ślotała je potwierdza?

Ślotała o byciu fit: "Jeżdżę na obozy z Anią Lewandowską dwa razy do roku"

W domu u Zosi Ślotały

Co sądzisz o tym artykule?
87
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0