Styl Życia

Przed świętami praca wre. To dzięki tym ludziom nasze paczki dotrą na czas

Styl Życia

Przed świętami praca wre. To dzięki tym ludziom nasze paczki dotrą na czas

Boże Narodzenie generuje olbrzymi ruch w firmach, w których są pakowane i wysyłane paczki do odbiorców z całego świata. Nie inaczej jest w Amazon. Ile osób zatrudniło centrum logistyczne przed grudniem? Jakie atrakcje z okazji świąt firma przygotowała dla pracowników?

Intensywny okres

Dni przed Bożym Narodzeniem to zawsze pracowity czas w firmach wysyłkowych. Potwierdza to Magdalena Zagrodnik, regionalny kierownik ds. HR w Amazon, która przyznała, że firma zatrudnia na stałe 18 tys. ludzi, a w okresie przedświątecznym dołączyło do ekipy 10 tys. osób.

- To są przede wszystkim pracownicy poziomu początkowego, osoby, które wspierają realizację zamówień klientów - powiedziała pani Magdalena.

Dodała także, że ten rok jest jeszcze bardziej intensywny w Amazon:

- Wiele rodzin spędzi święta oddzielnie stąd wysyłanie prezentów najbliższym ma teraz szczególne znaczenie i tutaj nasi pracownicy odgrywają ogromną rolę. Cały nasz zespół jest zaangażowany w to, żeby te przesyłki dotarły i wywołały uśmiech na twarzach osób, które je otrzymają.

Świąteczna atmosfera w firmie

W Amazon przedświąteczny czas jest szczególny. Pracownicy noszą czapki Św. Mikołaja, a firma organizuje dla nich wiele atrakcji, w tym konkursy z nagrodami.

- Jednym z przykładów takich konkursów jest Amazon Box Star. To jest konkurs, gdzie chcieliśmy podziękować i docenić też osoby, które nie tylko wykonały w tym roku wspaniałą pracę, ale też wspierają tych, którzy tego potrzebują - powiedziała Magdalena Zagrodnik.

Konkurs został już rozstrzygnięty, a osobą, która wręczała nagrody była aktorka Anna Dereszowska.

>>> Zobacz także:

Katarzyna Grochola o przemocy w związku: "Mój oprawca wyrwał spode mnie krzesło i mnie uderzył"

Magda Welc po 10 latach wraca na scenę: "Nie wszystko toczyło się po mojej myśli"

Agata Młynarska wspomina "adopcję" córki. "Dostałam ją od św. Mikołaja"


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
52
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
19.12.2020
Bartoszgornic
Załamane jak wszystko w Polsce
19.12.2020
Amz
Haha nie