Gwiazdy

Magda Welc po 10 latach wraca na scenę: "Nie wszystko toczyło się po mojej myśli"

TVN / GRZEGORZ PRESS

Gwiazdy

Magda Welc po 10 latach wraca na scenę: "Nie wszystko toczyło się po mojej myśli"

TVN / GRZEGORZ PRESS

Magda Welc jako 12-latka swoim nieziemskim głosem podbiła serca widzów "Mam Talent" i wygrała program. Dziś to dorosła kobieta, która na nowo postanowiła zawojować polską scenę muzyczną. Co robiła przez ostatnie 10 lat? Dlaczego się wycofała z show-biznesu? Jakie ma plany? O tym opowiedziała w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Magdalena Welc wygrała 3. edycję show "Mam talent!". Widzowie pokochali wówczas ubraną w pomarańczową sukienkę z tiulu małą dziewczynkę o mocnym głosie, śpiewającą utwór Edyty Geppert "Nie żałuję". To właśnie z tą piosenką odniosła sukces, a brawa rozległy się po całej sali. Sama Agnieszka Chylińska była pod wrażeniem tej drobnej istotki, Małgorzata Foremniak nie raz uroniła łzę podczas jej występów, a nawet Kuba Wojewódzki znany z ciętej riposty dał szansę młodziutkiej wokalistce.

TVN / GRZEGORZ PRESS

Magda Welc wygrała 3. edycję show "Mam talent!"

I tak dziewczynka z podstawówki wygrała... i słuch po niej zaginął. Co prawda kilkakrotnie była gościem programów TVN, gdzie występowała u boku Edyty Geppert, Michała Bajora oraz członków zespołu Dżem. Nagrała też kilka utworów, ale świat show-biznesu o niej zapomniał.

– Niedługo po programie nagrałam płytę z kolędami i pastorałkami, co bardzo miło wspominam. Działo się wiele dobrego, ale również były i małe zachwiania, kiedy nie wszystko toczyło się po mojej myśli. Trzeba jednak iść do przodu i skupiać się na pozytywnych sprawach, co właśnie robię. Oczywiście przez cały ten czas się uczyłam, jak każde dziecko w moim wieku, chodziłam do szkoły – opowiadała Dzień Dobry TVN Magda Welc.

Po wygranej w "Mam Talent!" na próżno było szukać jej profili w mediach społecznościowych. Nie ma się co oszukiwać - dziś każdy śledzi swoich ulubieńców na Instagramie. A wtedy? Dla Magdy była to czarna magia. 

- Miałam dopiero 12 lat. Wtedy takie portale jak Facebook czy Instagram były mi trochę obce i raczej nie byłam aktywna w mediach społecznościowych - przyznała Magda.

Magda Welc wraca na scenę

Dziś jest dorosłą i zjawiskową kobietą, która postanowiła przypomnieć o sobie światu. Jakie ma plany?

- W ciągu tych 10 lat było dużo zawirowań. Teraz mam 22 lata, niedługo kończę studia i to jest ten moment, w którym trzeba zacząć planować swoją przyszłość. Pragnę związać ją właśnie z muzyką. Razem z Mariuszem Ostańskim, z którym nagrywałam kolędy, a ostatnio wznowiłam współpracę po kilku latach przerwy, pracujemy nad własnym materiałem – ujawniła Magda Welc  w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Jeden z utworów będzie można usłyszeć już po Nowym Roku. 

Oczywiście na tym nie poprzestaniemy. Prace nad dalszymi utworami już trwają, jest to bardzo aktywny czas dla nas obojga, a efekty będziecie mogli już sami ocenić - dodała piosenkarka. 

Archiwum prywatne

"Babci zegar" - nowa piosenka Magdy Welc

Magda wraz z Mariuszem Ostańskim przygotowała z okazji zbliżających się świąt wyjątkowy utwór "Babci zegar", który miał premierę 6 grudnia. A to dopiero początek! Pod koniec października założyła konto na Instagramie. Pod pierwszym postem od razu pojawiły się komentarze: "Warto było czekać tyle lat", "Dobrze, że wróciłaś".

- Z duchem czasu i obserwując, jak duży wpływ mają media społecznościowe na przekaz informacji, a przede wszystkim na dotarcie do wielu osób, stwierdziłam, że najwyższy czas to zmienić. Tak że od teraz można śledzić moje poczynania również na Instagramie, Facebooku, YouTube czy mojej stronie internetowej. Serdecznie wszystkich zapraszam do zaglądania i subskrybowania - zachęcała 22-latka.

Archiwum prywatne

Magda Welc z "Mam talent!". Zobacz wideo:

x-news

Zobacz też:

Wolontariusze "Szlachetnej Paczki" ruszają na pomoc. "Dla jednej pani wielkim marzeniem jest fartuszek, dla pana buty"

Boże Narodzenie w Polsce w czasie koronawirusa. Czy osoby przyjeżdżające z zagranicy muszą iść na kwarantannę? 

Piękno kobiet z bielactwem. "Lubię to, że plamy nadają mi oryginalny wygląd"

Co sądzisz o tym artykule?
103
23
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
3
16.02.2021
Zosia
Bardzo Cię lubię
10.01.2021
Mo
Swietnie spiewa
12.12.2020
Kkkkkk
Kurczę, fajna dziewczyna, ale wygląda bardzo poważnie jak na swój wiek