Gorące tematy

Patryk Niekłań walczy o powrót do zdrowia. Pomóżmy mu!

Gorące tematy

Patryk Niekłań walczy o powrót do zdrowia. Pomóżmy mu!

Patryk Niekłań to uczestnik programu „Mam Talent!” Zachwycił jurorów już na castingu. W finale programu zająć trzecie miejsce. Wracając do domu uległ tragicznemu wypadkowi. Obecnie jest w trakcie rehabilitacji. Specjaliści walczą o odzyskanie świadomości, sprawności umysłowej i fizycznej Patryka.

Patryk walczy o powrót do zdrowia

Patryk Niekłań w 2018 roku wziął udział w 11. edycji „Mam Talent!”. Swoimi występami zachwycił widzów i jury programu TVN. Po jego pierwszym pokazie Małgorzata Foremniak powiedziała krótko: "Jestem w zachwycie", a Agustin Egurrola przyznał szczerze, że to właśnie Patryk jest jego faworytem i podziwia go za poziom trudności występu. Ostatecznie akrobata zajął w finale trzecie miejsce.

>>>Zobacz też: "Mężczyzna z kołem i kobieta z misą" w finale Mam Talent

Patryk Niekłań jest trenerem personalnym i akrobatą. Jako nastolatek zainteresował się sztuką cyrkową. Podczas oglądania filmów w internecie trafił na video chłopaka, który wykonywał numer z obręczą. Postanowił, że i on spróbuje. Wszystkiego uczył się z filmów z sieci.

W październiku 2018 roku został ojcem Hani. To maleńskiej córeczce Patryk dedykował swój występ w finale „Mam Talent!”. Niestety wracając do domu uległ tragicznemu wypadkowi samochodowemu.

Na drodze pod Warszawą jego auto wpadło w poślizg i uderzyło w drzewo. Patryk w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Zapadł w śpiączkę. Ponadto zdiagnozowano u niego złamanie kości krzyżowej, pęknięcie miednicy oraz spojenia łonowego. Miał też liczne krwotoki wewnętrzne, zapalenie nerek, wątroby, stłuczenie płuc oraz obrzęk mózgu. Patryk przeszedł już pomyślnie bardzo skomplikowaną operację. Zajmują się nim najlepsi specjaliści. Obecnie jest rehabilitowany.

>>>Ty również możesz pomóc Patrykowi. Więcej informacji znajdziesz TU.


Co sądzisz o tym artykule?
75
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
08.12.2019
Tomek
A mi ta zonka cos nie pasi. Tutaj wywiad wizyta tvn a ona nawet do męża nie przyjechala... Cos mi tu smierdzi...