Gwiazdy

Ozzy Osbourne żałuje zdrady i błędów z przeszłości. "Nie jestem z tego dumny"

Gwiazdy

Ozzy Osbourne żałuje zdrady i błędów z przeszłości. "Nie jestem z tego dumny"

Ozzy Osbourne świętuje 72. urodziny. Niezaprzeczalny król heavy metalu zdobył się na moment szczerości. W jednym z wywiadów przyznał się do błędów z przeszłości i publicznie ogłosił, że bardzo ich żałuje.

Ozzy Osbourne – życie prywatne i zawodowe

Ozzy, a właściwie John Michael Osbourne to artysta, wokół którego przez lata pojawiało się wiele kontrowersji. Jednym z wydarzeń, które stało się wręcz ikoniczne w historii rock and rolla, był słynny koncert w 1982 roku, podczas którego "Książę Ciemności" odgryzł głowę nietoperzowi. Mroczny styl życia odbił się także na sprawach rodzinnych. Artysta, który od ponad 30 lat związany jest z małżonką Sharon Osbourne, został przyłapany na zdradzie. 5 lat temu Ozzy dopuścił się romansu ze swoją fryzjerką, Michelle Pugh. Mimo wszystko kobieta nie opuściła męża.

- To mężczyzna, który przeszedł wiele. Zrobił spektakularną karierę, ale najważniejsze jest to, że jego żona Sharone Osbourne, nie zostawiła go w tych najgorszych i najtrudniejszych momentach. Artysta słynął z rock'n'rollowego stylu życia, tam się działo wszystko – powiedziała Sandra Hajduk.

Wszystko wskazuje na to, że wraz z wiekiem artysta dojrzał do pewnych przemyśleń. Niedawno udzielając wywiadu dla magazynu "British GQ" przyznał, że żałuje m.in. zdrad, których dokonał, będąc w związku z Sharon.

Zweryfikowałem swoje życie i mam szczęście, że Sharon mnie nie zostawiła. Nie jestem z tego dumny. Byłem wkurzony na siebie. Złamałem jej serce 

- przyznał Ozzy. 

Ozzy Osbourne chory na Parkinsona

W styczniu 2020 roku Ozzy Osbourne poinformował fanów o swoim stanie zdrowia. Legendarny muzyk zdradził, że choruje na Parkinsona. Z tego powodu jeszcze przed wybuchem pandemii odwołane zostały wszystkie koncerty, a "Książę Ciemności" poddał się terapii. Znacząco zmienił się także wizerunek artysty. Po mocnym makijażu i czarnych włosach nie ma już śladu.

Ozzy 3 grudnia obchodził 72. urodziny. Na piękne życzenia dla taty zdobyła się córka. Kelly Osbourne napisała w poście zamieszczonym w mediach społecznościowych, że jest bardzo dumna z taty, który jest najlepszym ojcem, jakim kiedykolwiek był. Wokalistka dodała także, że jest bardzo szczęśliwa, że może być jego córką.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

6 grudnia zrobimy zakupy. Czy kolejne niedziele przed świętami będą handlowe?

Bartłomiej Topa z opuchlizną na twarzy i ważnym przesłaniem. O co chodzi?

Znana polska projektantka przeszła operację. "Piszę to, żeby was przestrzec, żebyście się drogie kobiety nie poddawały"

Co sądzisz o tym artykule?
55
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0