Gwiazdy

"One Night Squad". Uczestnicy jedzą robaki i ryż z piaskiem. Kolejne odcinki show zaskoczą widzów

Gwiazdy

"One Night Squad". Uczestnicy jedzą robaki i ryż z piaskiem. Kolejne odcinki show zaskoczą widzów

Uczestnicy programu "One Night Squad" mieli nadzieję, że spędzą rajskie wakacje na słonecznym Zanzibarze, pławiąc się w luksusach i flirtując przy zachodzącym słońcu nad brzegiem oceanu. Szybko się jednak przekonali, że wyobrażenia o beztroskim urlopie, niewiele mają wspólnego z rzeczywistością. Zobaczcie, co ciekawego wydarzyło się w 3. i 4. odcinku.

Gwiazdy programów "Hotel Paradise", "Warsaw Shore" czy "Big Brother" przez 10 dni przemierzają Zanzibar, a podczas wędrówki muszą wykonywać trudne zadania, w których przełamują swoje słabości i lęki. W show "One Night Squad" ci, którzy wygrywają konkurencje, otrzymują przywileje, zaś przegrani, śpią w spartańskich warunkach. W 1. i 2. odcinku "One Night Squad" bezkonkurencyjny był Michał Baryza, który dwukrotnie zwyciężył. Reszta musiała pogodzić się z porażką i rozbić obozowisko na plaży.

"One Night Squad" odc. 3 i 4. Co się wydarzyło?

W 3. odcinku programu zmęczenie i frustracja zaczęły dawać się we znaki uczestnikom. Spędzenie kolejnej nocy na plaży okazało się istnym dramatem, ponieważ rozstawienie namiotów przy silnym wietrze graniczyło z cudem. Jakby tego było mało, nie każdy dostał szansę się wykąpać, bo wody było jak na lekarstwo. Na koniec dnia bohaterowie zasedli do kolacji. Jednak nie skosztowali rarytasów z najlepszych restauracji. Posiłek przygotowali im Masajowie, którzy zaserwowali mleko z robakami, na wpół surowe mięso i ryż z piaskiem. Mimo doskwierającego głodu, niektórzy nie zdecydowali się wziąć czegokolwiek do ust.

Po ciężkim dniu i równie uciążliwej nocy, nie było trudno o konflikty między uczestnikami. Podczas porannego prysznica Ada i Mikołaj mocno się posprzeczali. Gdy emocje już nieco opadły, cały skład udał się do zanzibarskiej wioski Kizimkazi, a tam czekała na nich dwuetapowa konkurencja. Najpierw zadanie grupowe i współpraca z zanzibarskimi krowami i bykami, a potem finałowa rozgrywka i wyścig w pojedynkę. Noc w hotelu spędzili Łukasz i Anastasiya.

4. odcinek "One Night Squad" okazał się dla nich przełomowy. Wspólny masaż i kąpiel w jacuzzi sprawiły, że zbliżyli się do siebie. Łukasz liczył na coś więcej, jednak Anastasiya nie spieszyła się z wielkimi słowami i obietnicami. Kolejnego dnia ekipa maszerowała przez dżunglę, by dotrzeć na farmę przypraw. Tam stawili czoła kolejnym wyzwaniom - najpierw czekała ich lekcja o roślinach, które nadają potrawom oryginalny smak, a potem, kulinarny wyścig. Test z gotowania wyłonił mistrza kuchni programu "One Night Squad". A właściwie mistrzów, bo wygrali Ada i Mikołaj. Ona jako kompana na noc w hotelu wybrała Stiflera, a on - Anię.

"One Night Squad" - gdzie i kiedy oglądać?

Pogram "One Night Squad" dostępny jest na platformie Player.pl. Noe odcinki pojawiają się w każdy piątek. Ten wyjątkowy reality show można oglądać także na antenie TVN7 - emisja w piątki o godz. 20:00.

"One Night Squad" - uczestnicy

W "One Night Squad" biorą udział najbarwniejsi bohaterowie polskich reality show. To uczestnicy "Hotelu Paradise" w składzie: Beata "Ata" Postek, Ania Adamczyk i Łukasz Karpiński. Z programu "Big Brother" pojawiła się Madzia Wójcik, a z "Top Model" Michał Baryza. Wystąpiły również gorące nazwiska z "Love Island. Wyspa miłości" - Adrianna Śledź i Mikołaj Jędruszczak oraz popularni imprezowicze znani z "Warsaw Shore" - Damian "Stifler" Zduńczyk, Anastasiya Yandaltsava i Piotr "Pedro" Polak. Prowadzącą "One Night Squad" jest dziennikarka Aleksandra Sworowska.

Zobacz wideo: "One Night Squad" - odcinek 3. Wycieczka do wioski Kizimkazi

Zobacz także: 

Justyna Steczkowska o planach muzycznych i śmierci mamy: "To było wzruszające i pełne miłości odejście na drugą stronę"

Aktorzy z serialu "Zakochani po uszy" zostali rodzicami. Nie od razu ogłosili radosną nowinę

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Karol wyjawia, czy spotkał się z Igą po rozwodzie. “Nie mam żalu do nikogo"

Co sądzisz o tym artykule?
59
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0