Michał Baryza

  Michał Baryza

  Michał Baryza to finalista 4. edycji programu "Top Model", któremu udaje się odnosić sukcesy nie tylko na wybiegach. Wszechstronnie utalentowany 29-latek realizuje się także jako sportowiec, a swoją aktywnością motywuje do działania wiele osób. Niestety, podczas jednego z treningów, mężczyzna doznał poważnej kontuzji. Poinformował o tym swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

  Według seksuologów wystarczą dwa tygodnie bez seksu, aby między parą powstał spory dystans, który potem trudno zmniejszyć. Jak pielęgnować intymność na różnych etapach związku. Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z dziennikarką i blogerką Ewą Pacułą, seksuolog Izabelą Jąderek oraz modelem Michałem Baryzą.

  Program "Top Model" odmienił ich życie. O tym, jak potoczyła się ich kariera po programie i co dziś robią opowiedzieli nam w Dzień Dobry Wakacje: zwyciężczyni 4. edycji Osi Ugonoh, finalistka 5. edycji Karolina Pisarek i Michał Baryza, finalista 4. edycji. Razem z nimi na kanapie zasiadł Michał Piróg, prowadzący program "Top Model". Przypominamy, że 3 września rusza 7. edycja programu. Kogo zobaczymy w nowych odcinkach?

  Michał Baryza jest finalistą 4. edycji programu "Top model". W styczniu tego roku Baryza zadebiutował na tygodniu mody męskiej w Mediolanie. Jak wygląda tydzień mody z jego perspektywy? Czy między modelami istnieje rywalizacja? Ile model może zarobić pracując w Mediolanie? Z Michałem rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Nie każdy uczestnik "Top Model" po programie zaczyna chodzić po wybiegach i uczestniczyć w sesjach fotograficznych. Nie ulega jednak wątpliwości, że udział w programie otwiera wiele drzwi. Jakich? W Dzień Dobry TVN opowiedziały o tym uczestniczki programu: Karolina Gilon (obecnie dziennikarka TTV), Aleksandra Żuraw (youtuberka) i Pamela Jedziniak (zajmuje się kosmetologią).

  W studiu Dzień Dobry TVN psycholog społeczny dr Konrad Maj, wychowana w małym miasteczku Magdalena Kucharska-Moryc i Michał Baryza, który pochodzi ze wsi. Dlaczego opuścili swoje rodzinne miejscowości? Czy planują tam wrócić? Życie w takich miejscach jest tańsze, a ich mieszkańcy są dużo mniej zestresowani. Czy w przyszłości będziemy uciekać z dużych miast?

  Jak prawdziwy gentleman powinien zachować się na randce? Łukasz Kielban, który prowadzi bloga dla mężczyzn z klasą sprawdził specjalnie dla Dzień Dobry TVN, jak na pierwszym spotkaniu z dziewczyną poradził sobie uczestnik programu Top Model Michał Baryza. Czy model zachowywał się zgodnie z randkowym savoir-vivrem?

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: islandzka królowa piękności o polsko brzmiącym nazwisku - poznajcie Annę Larę Orlowską. Następnie: misja niemożliwa? - Małgorzata Rozenek-Majdan i Olivier Janiak o tym, jak skłonić mężczyzn do sprzątania. A także gwiazdy w rytmie fit - czyli jak Macademian Girl i Michał Baryza łapią dobrą formę? Bądźcie z nami o 8.00!. Zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Gośćmi Dzień Dobry TVN byli uczestnicy poprzednich edycji Top Model: Jakob Kosel i Michał Baryza. Czy nie wygrywając programu można osiągnąć sukces w modelingu? Jak zmieniło się życie Jakoba i Michała po programie? Czy pracują w zawodzie? I jakie mają rady dla osób marzących o karierze w modelingu?

  Nagość to sprawa bardzo intymna, skrupulatnie chowana przed światem zewnętrznym. Jednak dla naszych gości ciało to często narzędzie pracy. dające im możliwość wyrazu artystycznego i wyrażania emocji. Czy nigdy nie odczuwali wstydu? Naszymi gośćmi byli: Michał Baryza i Madox.

  Według jednego z brytyjskich portali randkowych blondynki są już passe, a na topie są brunetki o niebieskich oczach, których ciała pokryte są tatuażami. Czy z taką tezą zgadzają się goście Dzień Dobry TVN: chirurg plastyk dr Marek Szczyt, właścicielka agencji modelek Małgorzata Leitner i model Michał Baryza?

  W środę w Dzień Dobry TVN: sławne, niesławne praskie klimaty - Filip Chajzer na prawobrzeżnej części Warszawy - czym to się skończy? Oprócz tego: mężczyźni wolą blondynki? To już nieaktualne - Małgorzata Leitner i Michał Baryza o współczesnym ideale: długonogiej, wytatuowanej brunetce. Następnie: zwycięzca Agenta oraz Stachursky i królowa disco polo Ewa Basta w bardzo gorących odsłonach. Bądźcie z nami o 8.00!

  Piąta edycja Top Model już na półmetku. A co słychać u finalistów 4. edycji programu Michała Baryzy i Mateusza "Górala" Jarzębiaka? Jak potoczyły się ich kariery? Pracują tylko w modelingu? Czy krytyka, którą słyszeli w Top Model była dla nich budująca? Jak potoczyły się losy związku Mateusza i Olgi? Z modelami spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kamera Dzień Dobry Wakacje podglądała Michała Baryzę podczas jego pierwszej nagiej sesji! W studiu Dzień Dobry Wakacje, nasi prowadzący spytali go czy dobrze się czuje podczas takich, trudnych zdjęć? Jak się "robi" takie ciało i na czym polega tajemniczy projekt 4 / 4 / 4? Oraz kiedy będziemy mogli zobaczyć efekty sesji?!

  Przy naszym stole, z okazji Dnia Matki, zasiadły dziś mamy ze swoimi dziećmi: Magda Gessler z córką Larą, aktorka Halina Rowicka z córką Anną Kalczyńską-Maciejowską i Jolanta Rosińska, która jest mamą modela Michała Baryzy. Za co Michał kocha swoją mamę? Jakim jest synem? Czy bycie córką Magdy Gessler jest szczególnym wyzwaniem? Czy Lara Gessler jest podoba z charakteru do mamy? Jaką matką jest Magda Gessler? Jak swoje dzieciństwo wspomina Anna Kalczyńska? I czy mama pomaga Annie w opiece nad trójką dzieci? A my przyłączamy się do życzeń Doroty Wellman i Marcina Prokopa i wszystkim mamom życzymy wszystkiego najlepszego z okazji ich święta!!!

  Dzień Dobry TVN również obchodzi Dzień Mamy: Magda Gessler z córką Larą, a Michał Baryza z najważniejszą kobietą swojego życia, a na naszych kanapach - tym razem w roli gościa - Anna Kalczyńska i jej mama. Dla wszystkich pań zaśpiewa ich ulubieniec Andrzej Piaseczny. Bądźcie z nami jutro o 8.00!

  Jak wiadomo, kobiety są z Wenus, a panowie z Marsa. Obie płcie mają inne wyobrażenia na temat wielu rzeczy. Dotyczy to również idealnej randki. Jaka jest definicja idealnej randki według faceta? Czy podczas spotkania z dziewczyną zachowuje się, jak książę na koniu, czy jak "książę z koniem"? Czym według panów powinna zakończyć się randka? Z randkowymi ekspertami rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer.

  Wygoda czy atrakcyjny wygląd? Do czego młodzi ludzie przykładają obecnie większą uwagę na siłowni? Czy modny strój sprawia, że lepiej się ćwiczy? Czy dla fitnessowych estetów istnieje takie określenie jak "za drogie"? O modzie w stylu fitness, w studiu Dzień Dobry TVN, rozmawialiśmy z Marcelą Chmielowską, reprezentantką Polski na Miss Universe 2015, modelem Michałem Baryzą i dziennikarką Pauliną Młynarską.

  Michał Baryza zaczął intensywnie ćwiczyć. Przynajmniej tak twierdził. My postanowiliśmy to sprawdzić. Ile razy jest na siłowni ? Ile teraz waży? Dlaczego trenuje? Czy ćwiczy z trenerem personalnym? Z modelem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. Jaką dietę stosuje Michał? I jak sobie radzi ze sławą?

  Michał Baryza, finalista III edycji Top Model, pokazał nam, że dieta profesjonalnego modela to niekoniecznie kilka liści sałaty i niegazowana woda! Czy jedząc "normalnie" można zachować idealna sylwetkę? Ile pompek, "za karę", trzeba zrobić, żeby spalić kalorie po 3 pieczarkach? ;-)

  Marcin Tyszka wzbudził spore zamieszanie swoim wpisem na portalu społecznościowym, w którym skrytykował finalistki i finalistów Top Model. Co wywołało taką reakcję fotografa? Zapytała go o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Zapraszamy w niedzielę od 8:30 do Złotych Tarasów w Warszawie, w świątecznych sweterkach. Filip Chajzer poprowadzi sweterkowy pokaz mody, a Michał Baryza, Rafał Maślak, Michał Wilczewski i Adam Boguta zaprezentują się w swoich słodkich swetrach w renifery i mikołajki. To bardzo popularny trend - w Ameryce już go znają, a niedawno dotarł też do Polski. Sprawmy, by i u nas stał się świąteczną tradycją. Przybywajcie! :-)

  Tydzień temu poznaliśmy zwyciężczynię 4. edycji programu Top Model. Została nią Osi Ugonoh. Drugie miejsce zajął Michał Baryza. Gościliśmy go w Dzień Dobry TVN. Zapytaliśmy go o kulisy programu Top Model. Jak go wspomina? Czy program go czegoś nauczył? Jak jego dziewczyna znosi fanki Michała? Czy ma plany związane z modelingiem?