Magda Wójcik

    Magda Wójcik

    Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Goya z piosenką "Zapowiedź", która pochodzi z ich nowej płyty pt. "Widoki". Tę piosenkę Marcin Prokop i Dorota Wellman dedykują naszemu inżynierowi studia Andrzejowi.

    Dzień Dobry TVN to świetny pomysł na rozpoczęcie weekendu. Świętujemy: wciąż trwają nasze 10. urodziny, a Kasia Kowalska, Krzysztof Kiliański i Magda Wójcik wspominają, dlaczego rok 2005 to był ich czas. W programie także zaskakujemy: Sarsa budzi widzów i Warszawiaków nie tylko śpiewem. Oprócz tego: najmniejsza kobieta świata staje na drodze Martynie Wojciechowskiej. Modelki z charakterystyczną urodą tworzą obowiązujący kanon piękna, a Jarosław Wałęsa wspomina swoje 10 lat z Dzień Dobry TVN. Bądźcie z nami jutro od 8:30! Program Poprowadzą Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

    Aż 60 procent kobiet nie lubi niespodzianek, a co trzecia przyznaje, że prezent od chłopaka czy męża w postaci wakacji mocno by je zdenerwował – donosi "The Daily Mail". W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były: posłanka Joanna Kluzik-Rostkowska, aktorka Magda Wójcik oraz psycholog Tatiana Ostaszewska-Mosak. Czy lubią być zaskakiwane i czy lubią niespodzianki?

    Od kilku dni drzwi warszawskiego Teatru Bajka są szczelnie zamknięte, a na światło dzienne wychodzą kolejne szczegóły afery związanej z jego działalnością. Znane nazwiska polskiej sceny teatralnej filmowej postanowiły przerwać milczenie i zawalczyć o swoje prawa.