Gwiazdy

Nie AstraZeneca tylko Filip Chajzer. Prezenter DDTVN zajmie się szczepieniami? 

Filip Chajzer

Filip Chajzer

Gwiazdy

Nie AstraZeneca tylko Filip Chajzer. Prezenter DDTVN zajmie się szczepieniami? 

Filip Chajzer

Filip Chajzer

"Szczepionka" jest teraz na ustach wszystkich. Czekamy na kolejne dostawy preparatu firmy AstraZeneca, dużo mówi się dużo o innych producentach, takich jak Pfizer , Moderna, CureVac czy Sputnik V - lista się wydłuża. Czy dodamy do niej również "Chajzera"? Media społecznościowe podpowiadają nam, że nasz prowadzący chyba chce się przebranżowić. 

Filip Chajzer, Haizer czy Pfizer? 

Filip Chajzer podzielił się ostatnio na Instagramie ciekawym screenem z konwersacji. Okazało się, że prezenter - bez swojej wiedzy - stał się szczepionką.

- Pan Tomek już po szczepionce. Tego Haizera miał - napisano. 

Odpowiedź? Nas całkiem rozśmieszyła: 

- W studio TVN? 😂 

Faktycznie, coś w tym jest: "Chajzer", "Haizer" i "Pfizer" całkiem zgrabnie się rymują. Nasz prowadzący do sprawy podszedł z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru.

- Widzę, że ostatnio często przewijam się w rozmowach Polaków 😛 - skomentował screena. Zaraz potem jednak zmienił ton na zdecydowanie mniej lekkoduszny i odwołał się do aktualnej sytuacji służby zdrowia. 

Filip Chajzer: to tyle na wesoło 

A co zrobiłby Filip Chajzer-Haizer, gdyby faktycznie był zaangażowany w życie polskiej opieki medycznej? Sam przedstawił dość konkretny scenariusz. 

- Gdybym miał chociaż tylko 1 % z tego biznesu, wszystko poszłoby na ratowanie pacjentów onkologicznych, dla których odwołanie operacji w tym czasie tak często oznacza być albo nie być. Żyć albo nie. To jest jakiś dramat... To nie może tak być - napisał.

Faktycznie, Polska toczy coraz trudniejszą walkę z pandemią. Jednak prowadzenie kolejnych potyczek i starć z koronawirusem wcale nie oznacza, że inne choroby i schorzenia wywiesiły białą flagę i o nas zapomniały. Wraz z przepełnieniem szpitali i wzrastającym obciążeniem służby zdrowia pacjenci onkologiczni są stawiani przed trudną, jak napisał Filip Chajzer, "dramatyczną" codziennością. 

Na wpis prezentera zareagowali fani. Ze śmiechem reagowali na wiadomość o szczepionce "Haizera".

Wolalabym się Hajzerem zaszczepić, przynajmniej więcej optymizmu i dobroci wszczepią 😊

Hajzerem to bym się sama zaszczepiła

- Moja babcia też czeka na szczepionkę. Jak zapytałam kiedy, powiedziała: "W przychodni powiedzieli, że jeszcze nie mają tego "hajzera". 😂

Z  dużą powagą odnosili się do zarysowanego przez prezentera problemu pacjentów onkologicznych, dzieląc się swoimi, często dramatycznymi historiami. 

Otaaaak.... moja mama ma przesuwana operacje 3guzow od wiosny zeszłego roku. Dramat....

Niestety... inne choroby odeszły w niepamięć... Wczoraj rano byłam z mamą w szpitalu na umówionym zabiegu na serce, niestety zabieg odwołany bo pobobno covid na oddziale.. Kolejny miesiąc czekania na zabieg! Oby nic złego się do tej pory nie zadziało😑

To prawda, że odwołują operacje. Zabierają anestezjologów i ograniczają pln na onkologię....dramat - czytamy w komentarzach.

Czas pandemii dyktuje tragiczne, wstrząsające scenariusze. Wiemy, że obecna sytuacja jest dramatyczna i że wpływa na życie oraz decyzje nas wszystkich. Liczymy jednak na to, że jest jakieś światełko w tunelu i niedługo znów nastanie normalność. Z pewnością osoby takie jak Filip - radosne, ale potrafiące mówić wprost o rzeczach trudnych - podtrzymują nas na duchu!

Zobacz wideo: Rok temu zmieniło się wszystko

Zobacz też: 

Będą zmiany w Narodowym Programie Szczepień. Czy rząd rozważa otwarcie zapisów dla wszystkich obywateli?

Rząd ogłosił kolejne obostrzenia. Premier: "Musimy walczyć o zdrowie i życie Polaków" 

Fala PIMS u dzieci może wystąpić na początku kwietnia. Czym jest to groźne powikłanie?

Co sądzisz o tym artykule?
70
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0