Gwiazdy

Michał Wiśniewski o swoim najmłodszym synku. "Przeżywam teraz jeden z najpiękniejszych okresów w moim życiu"

Michał Wiśniewski

Justyna Rojek/ East News

Gwiazdy

Michał Wiśniewski o swoim najmłodszym synku. "Przeżywam teraz jeden z najpiękniejszych okresów w moim życiu"

Michał Wiśniewski

Justyna Rojek/ East News

Michał Wiśniewski poinformował, że kolejny raz został ojcem. Muzyka i jego żona Pola powitali na świecie synka Falco Amadeusa. Jakim ojcem będzie piosenkarz?

Michał Wiśniewski – jakim jest ojcem?

Charakterystyczny image, ciekawa barwa głosu i liczne skandale – to przez wiele lat były znaki rozpoznawcze Michała Wiśniewskiego. Przyszedł jednak taki czas, że piosenkarz postanowił się wyciszyć. Lider zespołu „Ich Troje” w kwietniu zeszłego roku wziął ślub, a niedawno razem z żoną Polą powitali na świecie ukochanego synka Falco Amadeusa. W najnowszym wywiadzie dla "Faktu" Michał Wiśniewski opowiedział o tym, jakim chce być ojcem.

Myślę, że będę sobą. Jestem facetem, który nosi spodnie i musi zadbać o to, by wszyscy w domu mieli co jeść. Upadłem w życiu na twarz, ale teraz skutecznie się z tego podnoszę, w końcu mam dla kogo żyć. Jestem przeszczęśliwy, przeżywam teraz jeden z najpiękniejszych okresów w moim życiu

- powiedział.

Jak przyznał, zawsze chciał mieć piątkę dzieci. I to marzenie się spełniło. - Byłem przy każdym porodzie, i przy tym też. Chciałem, by choć jedno z moich dzieci urodziło się w moim rodzinnym mieście w Łodzi, niestety tam rodzinne porody są zakazane, więc musieliśmy zmienić plany. Nie wyobrażam sobie, że nie byłoby mnie przy narodzinach – wyznał Michał Wiśniewski.

Michał i Pola Wiśniewscy

Pola Wiśniewska jest piątą żoną Michała. Piosenkarz radosną nowinę ogłosił pod koniec czerwca, kiedy byli małżeństwem już jakiś czas. Para pobrała się w kwietniu 2020 roku, a muzyk oświadczył się w grudniu 2019 roku. Wybranka Michała Wiśniewskiego na co dzień zajmuje się fotografią.

Studio Winda. Michał Wiśniewski. Zobacz rozmowę z muzykiem:

Zobacz też:

Ojciec Britney Spears nadal zarządza finansami gwiazdy. "Jest warta ponad 100 milionów dolarów"

Anna Mucha uczciła otwarcie teatrów emocjonującym nagraniem. "Poryczałam się"

Aleksandra Kwaśniewska zachwyca makijażem! "Te nasze roczniki to jak dobre wino"

Co sądzisz o tym artykule?
88
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0