Gwiazdy

Ojciec Britney Spears nadal zarządza finansami gwiazdy. "Jest warta ponad 100 milionów dolarów"

Gwiazdy

Ojciec Britney Spears nadal zarządza finansami gwiazdy. "Jest warta ponad 100 milionów dolarów"

Britney Spears była największą gwiazdą pop przełomu XX i XXI wieku. Od dłuższego czasu jej życie nie przypomina jednak bajki, tylko smutny film. Gwiazda jest ubezwłasnowolniona, a kuratelę nad jej majątkiem sprawuje ojciec.

Co się dzieje z Britney Spears?

W 2007 roku Britney Spears przeszła publiczne załamanie nerwowe. Do dziś symbolicznym momentem tego okresu w jej życiu jest obcięcie się na łyso. W teorii wokalistka doszła do siebie i wróciła do koncertów oraz nagrywania płyt. W praktyce jednak już od ponad 12 lat jest ubezwłasnowolniona. Gwiazda nie może w pełni decydować o sobie, a pieczę nad jej finansami sprawuje ojciec.

- Przede wszystkim chodziło o pieniądze, nie o to, żeby się nią opiekować. Ona nie jest uwięziona, co innego, jakby siedziała w domu przykuta. Nie może za to zarządzać pieniędzmi, a cały czas jest warta ponad 100 milionów. Ten ojciec ma bardzo dziwne ruchy, wydaje przykładowo milion rocznie na managementy - tłumaczy Roman Rogowiecki, dziennikarz muzyczny.

Trudna sytuacja życiowa księżniczki pop została pokazana w najnowszym filmie dokumentalnym "Framing Britney Spears". Jeszcze wcześniej fani wokalistki zainicjowali ruch społeczny #FreeBritney.

Fani martwią się o Britney Spears

Britney Spears pozostaje w ciągłym kontakcie z fanami. Na jej Instagramie regularnie pojawiają się nowe zdjęcia i nagrania. Internauci twierdzą, że na niektórych z nich gwiazda wysyła ukryte wiadomości z prośbą o pomoc.

- Ona jest ciągle obserwowana i to jest taka presja, że ciągle trzeba coś nagrać, ciągle trzeba coś pokazać. To jest już trochę chore i jej ruchy nie są takie fajne. Nie wygląda tak, jak trzeba. To jest osoba z problemami - komentuje Rogowiecki.

Wokalistka podjęła sądową batalię z ojcem. Jak na razie sąd uznaje jednak kuratelę Jamie'go Spearsa.

- Nie zazdroszczę jej życia - podsumowuje smutno dziennikarz muzyczny.

Britney Spears skończy w tym roku 40 lat. Fani gwiazdy mają nadzieję, że ich idolka wreszcie będzie mogła prowadzić samodzielne życie.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
68
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0