Gwiazdy

Anna Mucha uczciła otwarcie teatrów emocjonującym nagraniem. "Poryczałam się"

Anna Mucha

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Anna Mucha uczciła otwarcie teatrów emocjonującym nagraniem. "Poryczałam się"

Anna Mucha

Bartosz Krupa/East News

Już niedługo aktorzy wrócą na deski teatrów. Anna Mucha nie ukrywa, że decyzja premiera bardzo ją ucieszyła. Gwiazda przez wiele miesięcy nie występowała na scenie. Reakcja Barbary-Kurdej Szatan może za to zaskoczyć.

Anna Mucha świętuje otwarcie teatrów

Podczas ostatniej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki ogłosił poluzowanie niektórych obostrzeń. Już od 12 lutego działalność wznowi część hoteli i obiektów oferujących noclegi, kina oraz teatry. Ta ostatnia wiadomość szczególnie ucieszyła Annę Muchę.

Anna Mucha jest wszystkim dobrze znana z małego ekranu. Aktorka regularnie występuje również na deskach teatru. Nic więc dziwnego, że bardzo ucieszyła się z powrotu do pracy. Gwiazda nagrała swoją spontaniczną reakcję i wrzuciła na instagramowy profil.

- Chcę wam pokazać to wszystko na żywo, gdyż to jest ten moment, kiedy się dowiedzieliśmy i właśnie mamy spotkanie w tej sprawie. (...) Ja się naprawdę poryczałam - słyszymy na filmiku.

Aktorzy wracają do pracy

Anna Mucha spotkała się między innymi z Józefem Pawłowskim i Barbarą Kurdej-Szatan. Mama Hani i Henia również cieszy się z otwarcia teatrów, ale jak zażartowała, jest też "przerażona".

- Nie wiem, jak ja zagram "Chicago" po ciąży - mówi.

W musicalu Kurdej-Szatan gra Roxie Hart, a ta często pojawia się na scenie w kusych i odsłaniających wiele ciała kreacjach. Ostatnie zdjęcia aktorki z wakacji na Zanzibarze pokazują jednak, że szybko wraca do formy sprzed ciąży.

Teatry nie opublikowały jeszcze nowych repertuarów. Anna Mucha zapowiedziała, że od od razu poinformuje fanów o tym, gdzie i kiedy będzie można ją oglądać. Wybieracie się na spektakl z jej udziałem?

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
70
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0