Gwiazdy

Magda Gessler przestrzega przed paleniem papierosów. "Tak straciłam mamę"

Magda Gessler

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Magda Gessler przestrzega przed paleniem papierosów. "Tak straciłam mamę"

Magda Gessler

Kamil Piklikiewicz/East News

Magda Gessler w szczerym wpisie napisała o śmierci swojej mamy. Wszystko to w trosce o zdrowie fanów. Restauratorka ostrzegała ich przed uzależnieniem od palenia papierosów. Ku przestrodze, wspomniała także o skutkach, jakie może spowodować nałóg. - Proszę was, nie dajcie się skusić - apelowała.

Magda Gessler o paleniu papierosów

Restauratorka zaskoczyła fanów, publikując zdjęcie z papierosem w dłoni. Widok jest tym tym bardziej szokujący, że Magda Gessler nigdy wcześniej nie wspominała o nałogu, ani nie widziano jej w podobnej sytuacji. Szybko okazało się, że wpis to jedynie przestroga i "prowokacja". 

- Pamiętajcie, wielu kobietom wydaje się, że z papierosem wyglądają atrakcyjnie. Potem się uzależniają... Potem mają poważne kłopoty ze zdrowiem... Tak straciłam mamę... Więc proszę was, mimo że nawet ja z papierosem wyglądam ciekawie, nigdy nie paliłam i nie będę palić. Mama wypaliła za mnie wszystkie papierosy świata... Tak trochę zmieniam dotychczasowe tematy, bo ten też zabija... Proszę was, nie dajcie się skusić. To zdjęcie to kusząca prowokacja - napisała restauratorka. 

Internauci wydawali się poruszeni słowami restauratorki. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy. 

- Pochwalę się, że rzuciłam papierosy z początkiem stycznia po 22 latach - bez pomocy nikogo i niczego. Do tego będąc na diecie - napisała jedna z fanek. 

- Właśnie rzucam palenie, jest ciężko, podjadam. Ale sądzę, że warto - mam nadzieję, że mi się uda - dodała inna. 

Magda Gessler - życie rodzinne

Gwiazda wielokrotnie podkreśla, że ma dla kogo żyć. Nic więc dziwnego, że tak dba o zdrowie i dobrą formę. 19 października minionego roku, córka Magdy - Lara, urodziła pierwsze dziecko - córeczkę Nenę. Dziewczynka od razu skradła serce babci. 

Restauratorka często w wywiadach wspominała także o swoich rodzicach. Magda Gessler urodziła się 10 lipca 1953 r. w Komorowie. Jest córką Mirosława Ikonowicza, byłego korespondenta PAP i Olgi Borkowskiej, która zajmowała się gastronomią. Kobieta była pochodzenia rosyjskiego. Gwiazda dzieciństwo spędziła m.in. w Bułgarii oraz na Kubie, co było związane się z pracą ojca. 

E jednym z wywiadów w studiu Dzień Dobry TVN Magda Gessler wyznała, że kiedy zbliżał się termin jej narodzin, jej mama chorowała na gruźlicę, w związku z czym, po narodzinach opiekowali się nią dziadkowie:

- Dziadkowie mnie wychowywali, ponieważ moja mama miała gruźlicę, kiedy mnie rodziła. Nie mogłam być przytulona przez moją mamę od urodzenia i widziała mnie tylko za szybą. Moja babcia była moją mamą. To było bardzo ważne i też bardzo mimo wszystko destrukcyjne dla relacji matka-córka. Matka musi karmić córkę, musi je poczuć - cudownie jeśli może i urodzi je naturalnie.

Magda Gessler: Dom jest dla mnie miejscem, gdzie regeneruję energię. Jest tak kolorowy, jak ja!

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
64
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0