Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz wspomina ślub. "Synowie doprowadzili mnie do łez"

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz wspomina ślub. "Synowie doprowadzili mnie do łez"

Dzień Dobry TVN

Ten dzień zapamięta do końca życia. Nie tylko dlatego, że zaczęła wówczas nowy etap. Joanna Przetakiewicz podzieliła się wyjątkowym wspomnieniem z dnia swojego ślubu z Rinke Rooyensem. Zobacz, co tak wzruszyło projektantkę.

Joanna Przetakiewicz wspomina ślub

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens w zeszłym roku w słonecznej Grecji przyrzekli sobie wieczną miłość. Ich ślub był wyjątkowy z wielu powodów. Piękna sceneria, wspaniali goście, świetna zabawa, ale także moc wzruszeń. Projektantka opowiedziała o tym, co, a właściwie kto poruszył ją najbardziej. Sprawcami zamieszania byli jej synowie Aleksander, Filip i Jakub.

Prowadzili mnie do ołtarza, to było tak wzruszające! Wszyscy nasi przyjaciele płakali. Mam syna jednego, który mieszka w San Francisco. My się bardzo dawno nie widzieliśmy, ponad rok. (…) Ten wymarzony moment, gdy byli we trzech, razem, tym bardziej prowadząc dojrzałą mamę, a jeszcze tym bardziej, że wiele przeżyliśmy

- powiedziała Joanna w wywiadzie dla portalu przeambitni.pl.  Zwróciła przy tym uwagę na wyjątkowość jej relacji z synami. 

- Synowie matki rozwódki są innymi synami (…) To są synowie, którzy stają się dużo bardziej dorośli i dojrzali. Co oczywiście ma też swoje złe strony, bo tracą bezpowrotnie bezbronną, beztroską część dzieciństwa. Oni byli tak dumni, że mnie prowadzą do ołtarza, ja byłam dumna z nich - dodała projektantka.

Rinke Rooyens – przyjaźń z synami Joanny Przetakiewicz

Wspomniany moment wzruszył nie tylko Joannę Przetakiewicz, ale także jej męża, Rinke Rooyensa. Mężczyźnie bardzo zależało na tym, żeby mieć dobre relacje z synami swojej żony. Jak widać, marzenie się spełniło.

- Moi synowie powiedzieli, że nie mogli sobie lepszego męża dla mamy wyobrazić i lepszego przyjaciela dla nich. Rinke powtarza to ciągle, bo nie może się nacieszyć, że tak go przyjęli. Ich relacje są świetne. Wiedzą, że zawsze odbierze telefon, wysłucha, pomoże i zawsze doradzi
– wyznała projektantka.

Zobacz też:

Tom Cruise założył konto na TikToku? "To najbardziej profesjonalny deepfake w historii Internetu"

Będzie mały Prokop? Dziennikarz odniósł się do plotek o ciąży żony

Syn Kasi Nosowskiej nosi jej ubrania sprzed lat. "To przykład na to, że rozmiar nie ma znaczenia"

Co sądzisz o tym artykule?
77
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0