Gwiazdy

Henryk Talar po poważnej operacji. Aktor porusza się na wózku

Henryk Talar

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Henryk Talar po poważnej operacji. Aktor porusza się na wózku

Henryk Talar

Kamil Piklikiewicz/East News

Henryk Talar trzy miesiące temu trafił do jednego z warszawskich szpitali. Aktor przeszedł skomplikowaną operację kręgosłupa i - jak powiedział w najnowszym wywiadzie - nie chodzi jeszcze o własnych siłach.

Henryk Talar przeszedł poważną operację

Jak podaje "Super Express", aktor ma nadzieję, że intensywna rehabilitacja przyniesie zamierzony efekt, a on będzie mógł samodzielnie się poruszać.

Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy, bo to już trwa trzy miesiące. Ten straszny stan. Wie pani, co znaczy nie chodzić? Nogi są odcięte, właściwie nieczułe. Powoli wracam do formy, na szczęście mam codzienną rehabilitację. Zobaczymy, jaki będzie ciąg dalszy

- wyznał.

Kariera Henryka Talara

Henryk Talar urodził się 25 czerwca 1945 roku w Kozach na Śląsku. Ukończył PWST w Krakowie, występował na deskach wielu teatrów, użyczał głosu, zagrał w kilkudziesięciu produkcjach filmowych i serialowych. Ostatnio mogliśmy podziwiać jego grę aktorską w serialu "Pułapka 2", gdzie wcielił się w rolę prokuratora Jacka Staniaka. Na początku tego roku, media obiegła informacja, że Henryk Talar został ojcem. Aktor szybko zdementował plotki.

Oficjalnie dementuję. Nie zostałem trzy miesiące temu ojcem! Nie byłoby w tym nic zdrożnego, a nawet otarłbym się o cud, gdybym został ojcem w wieku 75 lat. Jest taki żart: zdrada do 60-tki jest grzechem, po 60-tce cudem

- powiedział wówczas. 

Jak wyleczyć kręgosłup bez bólu i rekonwalescencji? Zobacz wideo:

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Wokalista zespołu "The Wanted" walczy o życie. Tom Parker: "Powiedzieli, że to śmiertelna choroba"

"Była zdezorientowana i bosa". Po ponad roku odnaleziono modelkę, która zaginęła w Nowym Jorku

Agustin Egurrola był ministrantem. "Miałem zaszczyt służyć do mszy księdzu Popiełuszce"

Co sądzisz o tym artykule?
55
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0