Gwiazdy

Beata Pawlikowska kończy 56 lat. Co ją spotkało na urodzinach w Kolumbii? "Najbardziej niezwykła tradycja"

Wojtek Olszanka/East News

Gwiazdy

Beata Pawlikowska kończy 56 lat. Co ją spotkało na urodzinach w Kolumbii? "Najbardziej niezwykła tradycja"

Wojtek Olszanka/East News

Znana podróżniczka Beata Pawlikowska obchodzi 56. urodziny. Choć wielokrotnie celebrowała swoje święto za granicą, w tym roku nie wyruszyła w dalekie wojaże. Spędziła ten czas w gronie najbliższych. Tylko nam zdradziła, jaka była najbardziej niezwykła sytuacja, która przydarzyła się jej w dniu urodzin.

Niezwykłe urodziny Beaty Pawlikowskiej

Beata Pawlikowska przemierzyła świat wzdłuż i wszerz. Poznała wiele różnych kultur, tradycji i obyczajów. Wielokrotnie urodziny obchodziła poza granicami Polski. Podróżniczka uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła nam, gdzie spotkała ją najdziwniejsza sytuacja. Okazuje się, że w Kolumbii solenizanta traktuje się w wyjątkowy sposób.

- Najbardziej niezwykła tradycja urodzinowa trafiła mi się w Kolumbii, gdzie z okazji urodzin zostałam obsypana mąką - wyznała Beata Pawlikowska w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl.

W Kolumbii ta tradycja jest bardzo popularna. Osoba świętująca urodziny nie tylko zostaje obsypana mąką, ale jest oblewana wodą i rozbija na niej jajko. 

Beata Pawlikowska - urodziny w gronie najbliższych

Choć nie jest obecnie w dalekiej podróży, to jednak w tym specjalnym dniu nie mogła odmówić sobie nawet małej wycieczki.

- Urodziny spędziłam aktywnie, pojechaliśmy rowerami do Konstancina na obiad i do tężni - powiedziała nam solenizantka.

Podzieliła się urodzinowymi wrażeniami również ze swoimi fanami na Instagramie. Przyznała, że cudownie jest obchodzić takie święto w czerwcu, gdy wszystko kwitnie, zieleni się i świecie ciepłe słońce. 

- Urodziny są trochę jak Nowy Rok, kiedy człowiek rozgląda się wokół, poodejmuje nowe decyzje i zobowiązania. Dla mnie to jest codzienność. Kiedy miałam 16 lat, postanowiłam, że będę żyła świadomie. Od tamtej pory codziennie pytam siebie, czy idę we właściwą stronę, czy jestem szczęśliwa, czego potrzebuję i dokąd chcę iść. Pytam i szukam odpowiedzi. "Czy tego właśnie chcesz?" – pytam siebie codziennie i jeśli coś mi w życiu nie pasuje i zgrzyta, to zastanawiam się co zrobić, żeby to zmienić, a potem to robię. A Ty, czy żyjesz świadomie? - napisała Beata Pawlikowska. 

Zobacz wideo: Beata Pawlikowska w TVN Cafe

Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Niedziele wolne od handlu w 2021 r. Czy 13 czerwca zrobimy zakupy?

Córka Adrianny Biedrzyńskiej realizuje aktorskie marzenia. "Chciałabym, żeby ludzie nie patrzyli na mnie przez pryzmat znanej mamy"

Alicja Bachleda-Curuś skończyła studia. Kierunek zaskakuje. "Była jedną z najlepszych studentek"

Co sądzisz o tym artykule?
69
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0