Gwiazdy

Córka Adrianny Biedrzyńskiej realizuje aktorskie marzenia. "Chciałabym, żeby ludzie nie patrzyli na mnie przez pryzmat znanej mamy"

Michalina Robakiewicz

TVN

Gwiazdy

Córka Adrianny Biedrzyńskiej realizuje aktorskie marzenia. "Chciałabym, żeby ludzie nie patrzyli na mnie przez pryzmat znanej mamy"

Michalina Robakiewicz

TVN

Michalina Robakiewicz to córka znanej polskiej aktorki, Adrianny Biedrzyńskiej. Kilka lat temu zdecydowała się pójść w ślady mamy i zaczęła grać w różnych produkcjach. Widzowie znają ją m.in. z roli w serialu "Na Wspólnej". Jakie ma plany? O tym 27-latka opowiedziała w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl.

Kim jest Michalina Robakiewicz?

Michalina swoją aktorską karierę zaczęła bardzo wcześnie, bo w wieku zaledwie 3 lat. Przez 12 lat grała w jednym z polskich seriali, a następnie zdecydowała się dołączyć do obsady "Na Wspólnej", gdzie wciela się w postać studentki Sandry. Cały czas szkoli swoje aktorskie umiejętności i nie spoczywa na laurach. 10 czerwca 2021 roku obchodziła swoje 27. urodziny. Czy to dla niej czas podsumowań?

- Chyba dla każdego jest to taki moment, w którym zastanawia się nad punktem, w którym aktualnie się znajduje i weryfikuje go ze swoimi wyobrażeniami, ale staram się nie analizować tego za bardzo, żyć tu i teraz. Każdy moment jest dobry, żeby spełniać swoje marzenia, żeby próbować nowych rzeczy czy nawet zacząć od nowa. Wiek to w zasadzie tylko liczba, najważniejsze jest to, co się czuje - powiedziała Michalina Robakiewicz w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl.

Córka Adrianny Biedrzyńskiej nie wyobrażała sobie pracy w innym zawodzie. Zawsze chciała grać przed kamerą lub na scenie. Choć chwilowo nie pojawia się w serialu, nieustannie się rozwija. Aktualnie jeździ po całej Polsce ze spektaklem.

- Czekam na realizację nowego projektu, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem po wakacjach mamy rozpocząć zdjęcia. Jeździmy też ze spektaklem "Miłosna Pułapka" autorstwa mojej mamy, w reżyserii pana Stefana Friedmanna. W "Na Wspólnej" mam aktualnie przerwę, ale mam nadzieję, że uda się wkrótce wrócić na plan. A co dalej... Zobaczymy - wyznała nam aktorka.

Michalina Robakiewicz o aktorstwie

Michalina zdaje sobie z tego sprawę, że gdyby częściej pojawiała się na salonach i tam zabiegała o role, to dostawałaby o wiele więcej propozycji. 27-latka nie zamierza jednak walczyć o pracę w ten sposób. Pragnie być docenioną za swój talent. A czego sobie życzy? 

Na przyszłość życzę sobie przede wszystkim zdrowia, bo jest najważniejsze. A także - jakkolwiek banalnie to nie zabrzmi - po prostu wielu radosnych chwil. Kocham podróżować, więc na pewno jak najwięcej takich możliwości. Dużo pracy też sobie życzę. Miłości chyba nie muszę, ewentualnie, żeby już zawsze było tak, jak jest - zdradziła Michalina Robakiewicz.

Nie zniechęca jej fakt, że jest często porównywana do swojej mamy, z którą obecnie ma bardzo dobre relacje. Adrianna Biedrzyńska jest dla niej wzorem, jednak młoda aktorka chce do wszystkiego dojść na własną rękę.

- Do mamy jestem porównywana bardzo często, do czego mam stosunek ambiwalentny, ponieważ z jednej strony mama jest wspaniałą aktorką i przepiękną kobietą i marzeniem byłoby osiągnąć choć w połowie tyle, co ona, jednak chciałabym, żeby ludzie nie patrzyli na mnie przez pryzmat znanej mamy. Chciałabym i staram się osiągnąć coś sama, a także pracować ma własne nazwisko. Poza tym to nie zawsze są pochlebne porównania, często są to jednak docinki w stylu "znana mamusia załatwiła", a to wcale tak nie działa - podkreśliła w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl.

Adrianna Biedrzyńska o walce z nowotworem. Zobacz wideo:

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Co sądzisz o tym artykule?
81
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0