Gwiazdy

Anna Lewandowska wspiera branżę fitness. "Szczególnie teraz powinniśmy dbać o zdrowie, regularną aktywność fizyczną"

Anna Lewandowska, Dzień Dobry TVN

Tomasz Urbanek/East News

Gwiazdy

Anna Lewandowska wspiera branżę fitness. "Szczególnie teraz powinniśmy dbać o zdrowie, regularną aktywność fizyczną"

Anna Lewandowska, Dzień Dobry TVN

Tomasz Urbanek/East News

Zgodnie z nowymi obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd, od 17 października swoją działalność muszą zawiesić kluby fitness, baseny i siłownie, a to dla wielu osób oznacza utratę pracy. Branża protestuje, swój sprzeciw wyraziła także Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska wspiera branżę fitness

Pandemia koronawirusa trwa. Z powodu dużego wzrostu liczby zakażonych, premier Mateusz Morawiecki w czwartek, 15 października ogłosił nowe obostrzenia. Jednym z nich jest zawieszenie działalności basenów, aquaparków oraz siłowni i klubów fitness - zarówno w strefie żółtej, jak i czerwonej, które wchodzi w życie od 17 października. Decyzja rządu spotkała się ze sprzeciwem pracowników branży fitness. Głos zabrała Anna Lewandowska.

Wspieram całym sercem naszą branżę😔 ❤️ Łączę się z całym moim Teamem, ale i z każdym TRENEREM 😔Bardzo mi przykro. Pamiętajmy, że nic tak nie wspiera odporności jak świadomość, którą od lat jako Wasi TRENERZY, wspólnie BUDUJEMY, na temat zdrowego trybu życia. Każdego dnia dzieląc się wiedzą w zakresie ogólnie pojętego zdrowia. Zawsze z pełnym zaangażowaniem i wsparciem. Szczególnie teraz... Powinniśmy dbać o zdrowie, regularną aktywność fizyczną....Zwłaszcza, że dla wielu osób SPORT jest motorem do działania a nawet życia...

- napisała.

Protest Branży Fitness

Należy zdać sobie sprawę z tego, że dla wielu osób zamknięcie basenów, aquaparków oraz siłowni i klubów fitness jest równoznaczne z utratą pracy. Niektórzy zostaną bez środków do życia. Branża fitness, która nie zgadza się z decyzją rządu, postanowiła zorganizować protest, który odbędzie się w sobotę, 17 października na Placu Zamkowym w Warszawie.

To jest moment próby dla całej branży i musimy go zdać. Nasze zgromadzenie będzie miało charakter spontaniczny, ponieważ wystąpiły ku temu wszelkie przesłanki, a oficjalnego protestu nie zdążymy zgłosić. Tym samym prosimy o mobilizację i gotowość przybycia na Plan Zamkowy w Warszawie w najbliższą sobotę na godz. 10:00. Czas pokazać ilu nas jest oraz że nie jesteśmy marginalną branżą. 100 000 miejsc pracy jest na szali. Miliardy złotych również. Nie przeżyjemy kolejnego lockdownu. Wszystko - albo nic. Decyzja należy do Nas wszystkich ! Do ZOBACZENIA W SOBOTĘ. PODAJ DALEJ I POMÓŻ NAM WYGRAĆ Z LOCKDOWN-em !

- czytamy w komunikacie Polskiej Federacji Fitness.

Właścicielka siłowni we Francji rozpoczęła strajk głodowy. "Kolejne jej zamknięcie uważam za całkowicie bezzasadne". Zobacz wiedo:

RUPTLY/x-news

Zobacz też:

3 lata temu trenował balet, a teraz jest mistrzem Polski w mini żużlu. "Bardzo kocham to, co robię"

Chłopaki też płaczą, czyli jak wychować syna poza schematami. "Ludzie wymyślili stereotypy, żeby oszczędzić na myśleniu"

Niezwykła historia paraolimpijczyka. "Amerykański sen w polskim wydaniu niewidomego pływaka"

Co sądzisz o tym artykule?
77
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0