Gwiazdy

Angelina Jolie i jej zaskakujące wyznanie o wieku. "Starzenie się daje mi poczucie zwycięstwa, a nie smutku"

Gwiazdy

Angelina Jolie i jej zaskakujące wyznanie o wieku. "Starzenie się daje mi poczucie zwycięstwa, a nie smutku"

Choć Angelina Jolie w ostatnim czasie nie udziela wielu wywiadów, zdecydowała się zaprosić redakcję brytyjskiego "Vogue'a" do swojego domu w Los Angeles. W magazynie opowiedziała o swoich dzieciach, działalności charytatywnej, upływie czasu, a także relacji z Bradem Pittem.

Angelina Jolie o upływie czasu

Angelina Jolie od lat pozostaje jedną z najbardziej podziwianych kobiet na świecie. Choć w ostatnich latach rzadko pojawia się na dużym ekranie, wciąż głośno o jej wrażliwości społecznej. Niebawem nawet poszerzy swoją działalność na rzecz praw człowieka, bowiem światło dzienne ujrzy jej książka dla dzieci i młodzieży napisana we współpracy z prawniczką Geraldine Van Bueren oraz Amnesty International.

- Jej tytuł to "Poznaj swoje prawa (i zgłoś je)". Chcemy pomóc młodym ludziom zidentyfikować, kto lub co blokuje im dostęp do ich praw człowieka i jak to przezwyciężyć. Przesłanie dla młodych ludzi brzmi: nikt nie ma prawa cię skrzywdzić, uciszyć - mówiła w "Vogue'u".

Aktorka podkreśliła, że pokłada w młodym pokoleniu wiele nadziei. Sama jednak z wiekiem czuje się coraz lepiej i nie może doczekać się 50-tki.

 - Lubię być starsza. Czuję się znacznie lepiej po czterdziestce, niż kiedy byłam młodsza. Może dlatego, że moja mama nie żyła zbyt długo, więc starzenie się daje mi poczucie zwycięstwa, a nie smutku. Nie mogę się już doczekać pięćdziesiątki - wyznała Angelina Jolie.

- Jest piękną kobietą. I taką świadomą. (...) Jakbym była Angeliną to też bym się nie mogła doczekać tej 50-tki - stwierdziła w Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska.

Angelina Jolie o dzieciach i Bradzie Pittcie

Aktorka opowiedziała także o swoim życiu prywatnym, jednak na pytanie, czy obecnie jest w "szczęśliwym momencie życia", odpowiedziała: "Nie wiem".

- Ostatnie kilka lat było dość trudne. Skupiłam się na uzdrowieniu naszej rodziny. Powoli wracam do życia - wyznała.

Podkreśliła także, że najważniejsze w jej życiu są dzieci. To dla nich niedawno przeprowadziła się do posiadłości hollywoodzkiej ikony Cecil B. DeMille. Chciała, żeby pociechy mogły w każdej chwili odwiedzić swojego ojca, Brada Pitta, który jest teraz ich sąsiadem.

Chciałam, żeby dzieci były blisko swojego taty, który jest tylko pięć minut stąd. (...) Kocham swoje dzieci. Jesteśmy prawdziwym zespołem. Może to brzmi banalnie, ale kiedy kochasz, cały czas się starasz i próbujesz. I nawet jeśli przypalisz jajecznicę, ostatecznie nie ma to żadnego znaczenia - podkreśliła Angelina Jolie.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Co sądzisz o tym artykule?
84
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0