serial

  serial

  Dlaczego tak długo musieliśmy czekać na jej powrót do telewizji? Co takiego jest w serialu "Prawo Agaty", że zdecydowała się w nim zagrać? W jakim "projekcie" brała udział zanim zdecydowała się zagrać w nowym serialu TVN? Czy stresuje się grą po tak długiej przerwie? Gościem Dzień Dobry TVN była najpopularniejsza niania w Polsce, czyli Agnieszka Dygant.

  Tak, ale tylko w serialu "Reguły gry", który niebawem zagości na antenie kanału TVN7 i tym samym w Waszych domach! A w studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Pawła Wilczaka wraz z Maciejem Zakościelnym. O czym będzie nowa produkcja telewizji TVN?

  "Reguły gry" to pierwsza własna produkcja telewizji TVN7. To serial familijny, w którym gra m.in. Paweł Wilczak, Maciej Zakościelny, Julia Kamińska i Jan Jankowski. Czy aktorka Julia Kamińska kochała się w Macieju Zakościelnym jako nastolatka? Co o Janie Jankowskim mówi Katarzyna Kwiatkowska? Czy w serialu będą tzw. momenty? Dlaczego warto oglądać "Reguły gry"?

  Przyjaciele mówią na nią „Ziółko”. Pod płaszczykiem twardej dziewczyny ukrywa niepoprawną romantyczkę. Ile z Anity Ziółkowskiej, recepcjonistki w Klinice Piękna, ma w sobie Maja Bohosiewicz? Gościliśmy ją w studiu Dzień Dobry TVN oraz na naszym czacie.

  27 stycznia minęło dziewięć lat, odkąd ulica "Na Wspólnej" stała się najpopularniesjzą ulicą w Polsce. Całe rzesze fanów śledzi losy bohaterów, przeżywa ich upadki i wzloty. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorską rodzinę : Sylwię Gliwę, Annę Korcz, Ewę Gawryluk, Joannę Jabłczyńską oraz Mieczysława Hryniewicza. Co przyniosą kolejne odcinki ulubionego serialu Polaków?

  W serialu "Julia" gra Darka, chłopaka z małego miasteczka, lekkoducha i podrywacza, który rzadko potrafi się dostosować do sytuacji. Prywatnie Bartosz Obuchowicz jest zupełnie inny. To mąż i ojciec dwóch córek. Jedną z nich, starszą, zabrał na plan serialu "Julia". Czy odkrył w niej talent aktorski?

  Dzień na planie serialu "Julia" zaczyna się wcześnie rano - śniadaniem, po którym wszyscy idą do swoich zajęć. Co ekipa telewizyjna jada na obiad? O czym myśli na planie główna bohaterka? Ile potrafi zjeść podczas jednego dnia zdjęć?

  Zobacz, co dzieje się w życiu Julii, bohaterki serialu "Julia". Aktorzy zdradzili także dalsze losy bohaterów!

  Od zawsze jej życie było związane z aktorstwem. Julia Rosnowska w dzieciństwie spędziła wiele czasu w teatrze. Teraz spędza go na planie serialu " Julia". Aktorkę gościliśmy w studiu Dzień Dobry TVN.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska była na planie serialu „Julia”. Tam zastała niezwykła sytuację: Krystiana Wieczorka w łóżku i Martę Żmudę - Trzebiatowską wziętą w obroty przez reżysera . Zobacz, jak wygląda „łóżkowy dzień” na planie serialu!

  Widzowie TVN znają Michała Lewandowskiego z serialu „Majka”, w którym grał Adama Stankiewicza. W nowym serialu „Julia” gra Maćka Janickiego. Czy różni się Michał od serialowego Maćka i czy obaj potrafią gotować?

  Na planie serialu TVN "Julia" nowe gwiazdy TVN, czyli Krystian Wieczorek, Michał Lewandowski oraz Zosia Rosnowska zdradzili kilka nowych faktów o serialu. Jak Julia stała się "Julią"? Jakie przyjaźnie rozkwitły na planie serialu?

  O nowym serialu "Julia", który już od jutra zagości na antenie TVN, naszemu reporterowi Marcinowi Sawickiemu, opowiedzieli występujący w nim: Julia Rosnowska, Maja Bohosiewicz, Tadeusz Huk, Michał Lewandowski i Krystian Wieczorek.

  Znamy ją z takich filmów jak „Nigdy w życiu”, „Jeszcze raz”, „Katyń” czy „Dzieci Ireny Sendlerowej”. Zachwyca nas swoim profesjonalizmem i oczywiście urodą. Już niebawem widzowie TVN będą mogli podziwiać ją w serialu „Szpital Alicji”. Jaka będzie jej nowa rola i kogo tam zagra? O tym opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

  Co zdradził jeszcze Borys Szyc naszej reporterce? Czy nowy amant polskiej telewizji Krystian Wieczorek jest gotowy, by zostać nowym idolem? Agnieszka Jastrzębska "prześwietliła" przystojnego chirurga z serialu "Julia".

  O czym jest nowy serial "Prawo Agaty"? O to zapytaliśmy Agnieszka Dygant, która gra w tym serialu, oprócz Małgorzaty Kożuchowskiej, Darii Widawskiej i Leszka Lichoty. Kto gra w serialu "Szpital Alicji"?

  Byliśmy na planie serialu "Julia". O czym będzie ten serial? Kto w nim gra? Kim jest tytułowa Julia?

  Tak, ale tylko w filmie! Aktorkę zobaczymy już wkrótce w komedii romantycznej „Listy do M”. W studiu Dzień Dobry TVN odpowiadała na czacie na pytania naszych widzów oraz na pytania... Kingi Rusin.

  Paweł Małaszyński będzie lekarzem Maksem w nowym serialu medycznym "Szpital Alicji", który widzowie zobaczą wiosną przyszłego roku. Jakim lekarzem jest Maks? Czy Paweł Małaszyński ma problem z zapamiętaniem trudnych medycznych nazw? Czy zatrudniłby dziennikarkę Kingę Burzyńską w charakterze pielęgniarki?

  Izabela Kapiasowa oraz Hasen Sahaoui z „Przepisu na życie” znów wspólnie rozpoczęli nowy projekt internetowy o nazwie „Przepis na więcej". W kuchni Dzień Dobry TVN gotowali swoje przepisowe dania. Zobacz, jak wzięli sobie do serca pichcenie w naszej kuchni!

  W Krakowie, na "kłódkowym moście" reporterka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała Martę Żmudę -Trzebiatowską. Aktorka opowiedziała o swojej nowej roli w serialu " Julka" oraz o rozstaniach i powrotach w swoim związku z Adamem.