Julia Chatys o nowym sezonie "Na Wspólnej". "Poruszamy ważne problemy w sposób wyrazisty i dobry"

Julia Chatys w rozmowie z Karoliną Kalatzi
Julia Chatys o Na Wspólnej
Julia Chatys o Na Wspólnej
Czy Kamil zachwycił uczestników programu?
Czy Kamil zachwycił uczestników programu?
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o pracy na planie
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o pracy na planie
Co słychać w świecie gwiazd?
Co słychać w świecie gwiazd?
Quiz z serialu „Brzydula”
Quiz z serialu „Brzydula”
"Hotel Paradise". Zapowiedź 1. odcinka
"Hotel Paradise". Zapowiedź 1. odcinka
Powraca serial „Tajemnica zawodowa”
Powraca serial „Tajemnica zawodowa”
Co słychać u bohaterek „Ślubu od pierwszego wejrzenia”?
Co słychać u bohaterek „Ślubu od pierwszego wejrzenia”?
Julia Chatys dała się poznać widzom jako Kasia Berg z "Na Wspólnej". Fani serialu z zapartym tchem śledzili jej losy. W rozmowie z redaktorką serwisu dziendobry.tvn.pl, Karoliną Kalatzi, Julia opowiedziała o tym, co wydarzy się w najnowszym sezonie programu i zdradziła, o jakiej roli marzy.

Kasia Berg z "Na Wspólnej"

Julia Chatys to 25-letnia aktorka, absolwentka łódzkiej szkoły filmowej. Dorastała na oczach widzów, bo swoją przygodę z serialem zaczęła już jako dziecko, a w wieku 15 lat na stałe dołączyła do obsady „Na Wspólnej”. Kasia Berg jest ulubienicą widzów, którzy z zapartym tchem śledzili losy jej związku z Darkiem.

W tym sezonie grana przez Julię Chatys bohaterka spełni się w roli nauczycielki. Jakie niespodzianki czekają na widzów w najnowszych odcinkach?

- Pojawią się naszym życiu nowe postacie, bardzo intrygujące. Na pewno widzowie nie są na to gotowi, ale wyczekujcie kochani. A jeśli chodzi o moją bohaterkę to ja jestem teraz nauczycielką w szkole u Danuty Zimińskiej i tam są problemy: dzieci i młodzieży - klasyka. Bardzo się cieszę z tego wątku, bo poruszamy ważne problemy w sposób wyrazisty i dobry - powiedziała aktorka.

Aktorskie marzenia Julii Chatys

Aktorka jest bardzo zżyta ze swoją postacią. Nie ukrywa, że granie Kasi Berg stawiało przed nią wiele wyzwań. Jej postać w serialu przeszła naprawdę wiele: nie tylko miłosne zawirowania z Darkiem, w którego postać wciela się Michał Mikołajczak, ale również momenty grozy. Młoda Bergówna miała wzloty i upadki, ale wykorzystała je i teraz sama pomaga innym.

Julia nie ukrywa, że lubi wyzwania, jakie stawia przed nią aktorstwo. Jako absolwentka łódzkiej szkoły filmowej zna swoje mocne strony i wie, w jakiej roli chciałby się sprawdzić. W rozmowie z Karolina Kalatzi zdradziła również, że jeśli miałaby wybrać inną postać z "Na Wspólnej", w którą chciałaby się wcielić, to wybrałaby Hebla. Gangstera z przeszłością, przed którym drżą nawet najwięksi twardziele.

- Ja bym chciała zagrać gangstera, dilera, dziewczynę z przeszłością (...) Ja bym chciała grać takiego szefa - wyznała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor: Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

podziel się:

Pozostałe wiadomości