Gwiazdy

Przed "Mask Singer" tylko jedna osoba wiedziała, że w torcie jest Mateusz Banasiuk. "Powiedziałem jej"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany

Za nami pierwszy odcinek muzycznego show "Mask Singer". W sobotnim programie nie zabrakło wielkich emocji i występów na światowym poziomie. Rywalizowali ze sobą tort, prysznic, róża, kot, słońce i potwór. W wyniku głosowania wyeliminowano tort, pod którym ukrywał się Mateusz Banasiuk. W Dzień Dobry TVN aktor zdradził, kto wiedział o jego występie jeszcze przed emisją programu.

Pierwszy odcinek "Mask Singer"

"Mask Singer" podbiło serca widzów w aż 41 krajach. W muzycznym show występują znane twarze show-biznesu - aktorzy, sportowcy, celebryci czy dziennikarze. Jednak gwiazdy ukrywają się pod kostiumami, mającymi na celu zamaskowanie ich tożsamości. Zadaniem widzów i detektywów w studio jest odkrycie - kto kryje się pod maską?

W sobotni wieczór 5 marca na antenie TVN pojawił się pierwszy odcinek show. O głosy widzów walczyli: tort, róża, prysznic, kot, słońce i potwór. Niestety z programu odpadł tort, który zaśpiewał piosenkę "One way (or another)" zespołu One Direction. Jak się okazało, pod kostiumem ukrył się Mateusz Banasiuk.

W Dzień Dobry TVN aktor zdradził kilka ciekawostek dotyczących realizacji programu. Jedną z nich jest fakt, że mógł wybrać swój kostium. - Miałem przedstawione kilka opcji na stole. Jak zobaczyłem tort, to była miłość od pierwszego wejrzenia, pomyślałem, że to jest najbardziej odjechany kostium, jaki kiedykolwiek widziałem - opowiada.

Mateusz Banasiuk odpadł z programu

Zdemaskowany uczestnik potwierdził także, że tożsamość osób występujących pod maskami jest bardzo pilnie strzeżona. - To było przedziwne doświadczenie. Nie mogłem odzywać się podczas prób, musiałem być cicho, więc z tych małych dziurek obserwowałem cały świat, moich znajomych i tych detektywów, których dobrze znałem - tłumaczył.

Aktor jest również pod wrażeniem organizacji samej produkcji. - Czułem się jak świadek koronny (...), który jest chroniony przez służby specjalne, bo od samego początku, kiedy odbierał mnie transport, ja musiałem umówić się w innym miejscu. Kaptur, czapka z daszkiem (...) nikt się do mnie nie odzywał i nikt się ze mną nie kontaktował. (...) To jest niesamowite, nie mijamy się, to jest tak dobrze zorganizowane - tłumaczył. Tajemnicę zdradził jednie swojej partnerce Magdalenie Boczarskiej. - Magdzie powiedziałem zanim zdecydowałem się na ten program - dodał aktor.

Mateusz Banasiuk świetnie zamaskował się pod kostiumem. - Czułem, że trochę udało mi się zmylić trop. Wybrałem utwór, gdzie poruszałem się w wyższych rejestrach moich głosowych, bo kolejny utwór, który chciałem zaśpiewać oprócz Maneskina to była piosenka, gdzie śpiewałem bardzo nisko. Niestety nie było mi dane być dłużej w tym programie, no i tak cieszę się, że zaliczyłem tak wspaniałą przygodą, (...) fajnie było być częścią tego - podsumowuje.

Mateusza Banasiuka możecie zobaczyć również w roli porucznika Tadeusza Mroza. Premiera serialu "Pajęczyna" na antenie TVN odbędzie się w niedzielę, 6 marca o 21:40

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości