Wiemy, kto odpadł w pierwszym odcinku "Mask Singer"

Autor:
Sabina
Zięba
Mateusz Banasiuk

Pierwszy odcinek nowego programu TVN już za nami. W "Mask singer" Kuba Wojewódzki, Julia Kamińska, Joanna Trzepiecińska oraz Kacper Ruciński oceniali występy uczestników i zgadywali, kto kryje się pod przebraniami. W wyniku głosowania z show odpadła jedna osoba.

Program "Mask singer"

W "Mask singer" jurorzy szukają odpowiedzi na pytanie - kto kryje się pod maską? To program z niezwykłymi kostiumami, prawdziwymi gwiazdami oraz hitami polskich i światowych list przebojów. Co ciekawe, to show najpierw pojawiło się w Korei Południowej, by później zrobić furorę w 41 krajach na świecie. Już pół miliarda fanów starało się rozwikłać tajemnice, kto jest kim. Ułatwiają im to dodatkowe wskazówki mogące przybliżyć odgadnięcie nazwiska skrywającej się osoby, między innymi w materiałach filmowych pokazywanych przed występami.

Dzień Dobry TVN - Co było w programie 5 marca 2022 roku?

Enej i Zazula w piosence „Bili Topoli”
Enej i Zazula w piosence „Bili Topoli” Dzień Dobry TVN
wideo 2/20

- Strasznie ciężko w tych brutalnych i ołowianych czasach robić program, który jest czystą rozrywką, ale to nie jest program celebrycki. Dlatego, że większość gwiazd do końca jest w tajemnicy i pod maskami, więc to jest raczej nie talent show, a "dystans show". Ludzie pokazują fantastyczny dystans, cudowną siostrę tolerancję, a tego nam - chyba nie tylko dziś - bardzo brakuje - mówił Kuba Wojewódzki w Dzień Dobry TVN.

Kto odpadł z "Mask singer?

W sobotni wieczór 5 marca na antenie TVN pojawił się pierwszy odcinek "Mask singer". Rywalizowali ze sobą tort, róża, prysznic, kot, słońce i potwór. Zaprezentowali utwory, które niezwykle przypadły do gustu nie tylko jurorom-detektywom, ale również widowni. W wyniku głosowania wyeliminowano tort, który na scenie show zaśpiewał piosenkę pt. "One way (or another)". Ku zaskoczeniu widzów okazało się, że pod tym kostiumem krył się nie kto inny, a Mateusz Banasiuk. Był niezykle zawiedziony, że musi odpaść.

- Powiem wam że szkoda, bo to jest niesamowita przygoda. Niesamowita frajda. Jak ubierałem ten cały kostium, to miałem wrażenie, że lecę w kosmos - powiedział aktor.

- Swoim udziałem w tym programie chciałem dać Wam trochę radości, jednocześnie pokazując, że mam do siebie dystans - dodał na Instagramie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Mirosław Sosnowski/TVN

Pozostałe wiadomości