Gwiazdy

Joanna Opozda pokazała ujęcie z synem. Fani: "Wreszcie jakieś prawdziwe zdjęcie z początków macierzyństwa"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Joanna Opozda

Joanna Opozda kilka dni temu została po raz pierwszy mamą. Teraz aktorka w mediach społecznościowych opublikowała nowe zdjęcie ze swoją pociechą. Opis zamieszczony pod fotografią zasmucił wielu internautów.

Plotki o związku Opozdy i Królikowskiego

Relacja Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego od lat jest niezwykle burzliwa. Para wielokrotnie się schodziła i rozchodziła, jednak kiedy w zeszłym roku ogłosili, że biorą ślub i spodziewają się dziecka, wydawało się, że ich sytuacja się ustabilizowała. Nic bardziej mylnego. Od kilku tygodni w mediach nie milkną spekulacje, że aktor zdradził ciężarną żonę i już układa sobie życie u boku innej kobiety. Choć informacje nie zostały potwierdzone przez żadną ze stron, nie zostały także zdementowane.

Ciążowe tematy dla młodej mamy

Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Wydaje się, że internauci już jednoznacznie osądzili sytuację. W komentarzach w mediach społecznościowych u aktora pojawiają się negatywne komentarze ludzi, którzy pytają go, jak mógł skrzywdzić swoją partnerkę. Z kolei Joanna Opozda otrzymuje liczne słowa wsparcia. Nie inaczej stało się pod najnowszym zamieszczonym przez nią zdjęciu.

Joanna Opozda z synem

Aktorka kilka dni temu ujawniła, że jej syn Vincent przyszedł na świat 22 lutego 2022 roku. Po kilkudniowym pobycie w szpitalu w towarzystwie mamy wróciła do domu. Wiadomo, że Antek zobaczył już swojego syna. Teraz z kolei Joanna mierzy się z trudami macierzyństwa. Jej najnowsze zdjęcie może sugerować, że nie są to same szczęśliwe chwile. W sobotę 5 marca opublikowała fotografię, na której widać, jak smutna leży z synem na kanapie.

- Przepraszam pana z którego peronu odjeżdża pociąg do lepszego świata? - Lepszego świata nie ma. Ty bądź lepszy a zmienisz świat.

Zdjęcie, jak i dodany do niego opis, zasmucił wielu internautów. W komentarzach pospieszyli oni aktorce z duchowym wsparciem. Czytamy: "Boże, jaka jesteś smutna. To powinien być najpiękniejszy czas i nawet nie wiesz, jak bardzo chciałabym cię po prostu przytulić i pomóc w czymś codziennym czy czymkolwiek, co potrzebujesz", "Twój lepszy świat leży właśnie koło Ciebie", "Wreszcie jakieś prawdziwe zdjęcie z początków macierzyństwa. Życzę siły", "Jesteśmy z Tobą i przesyłamy moc miłości", "Trzymaj się, jesteś mega dzielna" czy "Pierwsze tygodnie macierzyństwa to duży rollercoaster, wichura emocji! Będzie dobrze".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości