Gwiazdy

Dorota Szelągowska przeszła spektakularną metamorfozę. Jej nowa fryzura zachwyciła Olę Kwaśniewską

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska znana jest z pogodnej natury i pozytywnego nastawienia do życia. W odniesieniu do trudnej sytuacji w Ukrainie, projektantka wnętrz opublikowała w mediach społecznościowych pokrzepiający wpis. Uwagę internautów przykuły jednak nie tylko pocieszające słowa, ale także nowa fryzura gwiazdy. Modne cięcie przypadło do gustu wielu osobom. Jak skomentowała je dziennikarka Aleksandra Kwaśniewska?

Dorota Szelągowska zachęca do uśmiechu

Dorota Szelągowska często publikuje w mediach społecznościowych posty, które wprawiają internautów w dobry nastrój. Dziennikarka po raz kolejny postanowiła podnieść na duchu swoich obserwatorów. Nic w tym dziwnego, medialne doniesienia na temat wojny w Ukrainie odbijają się na samopoczuciu wielu osób, a pokrzepiające treści są teraz wyjątkowo potrzebne.

Można się uśmiechać. Nawet trzeba. Szczególnie, jak się nie ma słów. Przytulam tych, co potrzebują

Jak dbać o włosy?

Jak ukryć siwe włosy?
Jak ukryć siwe włosy?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Wpis został opatrzony zdjęciem, na którym prowadząca program "Totalne remonty Szelągowskiej" zapozowała w niezwykle efektownej fryzurze. Widok uśmiechniętej dziennikarki prezentującej modne cięcie natychmiast wzbudził zainteresowanie obserwatorów.

Zobacz wideo: Dorota Szelągowska jakiej nie znacie!

Dorota Szelągowska jakiej nie znacie!
Dorota Szelągowska jakiej nie znacie! Dorota Szelągowska borykała się z poważnymi problemami ze zdrowiem psychicznym. Wyznała, co czuła w najgorszych momentach. Źródło: Dzień Dobry TVN

Dorota Szelągowska zachwyca fryzurą

Internauci nie szczędzili Dorocie Szelągowskiej miłych słów. W gronie osób zachwycających się nową fryzurą dziennikarki znalazła się między innymi Aleksandra Kwaśniewska. - Wypada napisać, że dobry fryz? - skomentowała post prowadząca program "Miasto kobiet", a w jej ślady natychmiast poszli kolejni obserwatorzy.

- "Super", "Uwielbiam Panią w tej fryzurze", "Petarda Dorota", "Jest mega", "Wow, ale piękny fryz, cudnie", "Ślicznie Pani wygląda", "Świetna fryzura", "Piękna jak zawsze", "Najlepiej w takiej fryzurze" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Pozostałe wiadomości