metamorfoza

    metamorfoza

    Dawid Podsiadło postanowił zaszaleć z fryzurą i zaprezentował nowe uczesanie. Internauci nie kryli zachwytu nad metamorfozą piosenkarza, który nawiązał stylem do lat 80. W sieci pojawiły się porównania do gwiazd czeskiego futbolu i legendy polskiej sceny. Zobacz, jak prezentuje się Dawid w nowej odsłonie.

    Niemałe emocje wywołał w sieci najnowszy post Mai Sablewskiej. Stylistka zdecydowała się bowiem na radykalną zmianę fryzury. Zdaniem internautów, nowe uczesanie znacznie ją odmłodziło. "Rewelacyjnie. Pomyślałam, że to jakaś dziewczynka" - czytamy w komentarzach pod opublikowanym zdjęciem.

    Olga Bołądź wielokrotnie eksperymentowała ze swoją fryzurą. Mogliśmy ją podziwiać w platynowym blondzie, czekoladowych, zmysłowych lokach, a nawet praktycznie łysą. Tym samym zalicza się do grona odważnych kobiet, które żadnych zmian się boją. Przypomnijmy zatem spektakularne metamorfozy aktorki.

    Justyna Michałowska pojawiła się w "Hotelu Paradise 3" na krótko przed finałem. Dość mocno zaznaczyła jednak swoją obecność na Zanzibarze. Co prawda nie znalazła miłości w programie, ale zyskała wielu fanów, którzy są zachwyceni jej nietypową urodą. Co ciekawe, Justyna nie zawsze akceptowała swój wygląd, dlatego otwarcie mówi o tym, że ma za sobą operacje plastyczne.