Marcin Prokop

  Marcin Prokop

  Anna Nowak-Ibisz przyniosła do Dzień Dobry TVN praktyczne gadżety kuchenne. Gdzie je zdobyła? Do czego służą? Które z nich rozbudziły wyobraźnię Marcina Prokopa? Kto wygrał bitwę na czosnek? Czy rozebrany Czarek Pazura mógłby zrobić wrażenie na Pani Gadżet? Zobaczcie.

  "Mam Talent", książka i sława! Jaki był dla Agnieszki Chylińskiej miniony rok? O to artystkę zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Jak sprzedaje się książka Agnieszki? Kto prosił o książkę Marcina Prokopa?

  Prawie każdy z nas ma swoje postanowienia noworoczne. Gwiazdy też. Sebastian Karpiel Bułecka wierzy, że jest na dobrej drodze, aby się ustatkować. A jakie postanowienia na Nowy Rok ma prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop i Stanisław Karpiel Bułecka z zespołu Future Folk? Co szykuje Maciej Maleńczuk? O czym marzy Kayah?

  W Dzień Dobry TVN czas na podsumowanie mijającego roku. I tak, w ciągu 12 miesięcy gościliśmy 3100 gości, którzy windą do studia pokonali 290 km. Ile kaw wypili? Do kogo Magda Mołek powiedziała: "słodka jesteś, cudowna"? Kto pluł na naszą kanapę? Komu Marcin Prokop pozwolił nasikać w studiu? Kogo tulił do piersi Robert Kantereit? Oj, działo się. Robert (przyp. red.: nasz reporter), dziękujemy za wykonanie dobrej roboty :)

  Jakie życzenia świąteczne ma dla widzów Dzień Dobry TVN Pierwsza Damy RP Anna Komorowska i Agnieszka Jastrzębska? Czego życzy politykom Marcin Prokop? Komu nie chce składać życzeń Dorota Wellman?

  Jutro w Dzień Dobry TVN: Filip Chajzer na firmowym śledziku, Agnieszka Jastrzębska na przygotowaniach do góralskiej Wigilii u Bachledów - Curusiów. W programie także: świąteczne spotkanie z Krzysztofem Rutkowskim i jego rodziną. Zapraszamy na wigilijną środę z Dzień Dobry TVN.

  Pojawiły się plotki, że Sara Boruc marzy o kolejnym dziecku. Czy jest to prawda? Czy o tym samym marzy jej mąż - Artur Boruc? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. W jakim piłkarzu kochała się Dorota Wellman, w jakim Marcin Prokop? :)

  Święta tuż-tuż i Dorota z Marcinem postanowili złożyć naszym widzom życzenia. Jak zwykle w ich przypadku - niebanalne. A Wy czego życzycie Dorocie i Marcinowi? Piszcie w komentarzach!

  Film "Ida" zdobył kolejne nagrody. Jakie? Czy polski obraz ma szansę na Oscara? O szansach na nagrodę Akademii Filmowej rozmawiali w Dzień Dobry TVN Dorota Wellman, Marcin Prokop i Agnieszka Jastrzębska.

  W niedzielę, 14 grudnia, zapraszamy do kawiarenki Dzień Dobry TVN na rogu Marszałkowskiej i Hożej w Warszawie. Przyjdźcie, by zrobić sobie zdjęcie, które znajdzie się na naszej choince! Dostaniecie też zdjęcie na pamiątkę :-) Akcja ubierania choinki trwa do 20 grudnia br. Czekamy na Was od 8:30 do 11:00 każdego dnia aż do najbliższej soboty!

  Prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman udowodniła dzisiaj, że powiedzenie: "Na przyjaciół zawsze można liczyć" jest trafne w jej przypadku. Co zrobiła, aby przywrócić sprawność Marcinowi Prokopowi? Macie takich przyjaciół? :)

  We Wrocławiu w Centrum Technologii Audiowizualnych, z dyrektorem placówki Robertem Banasiakiem, spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. To tam wykonuje się mrówcza prace - renowację kostiumów z legendarnych filmów między innymi ze "Stawki większej niż życie" oraz z "Czterech pancernych i psa". W przyszłym roku będzie można podziwiać je w stanie prawie idealnym.

  W piątek w Dzień Dobry TVN: na naszych kanapach Thomas Anders - legendarny wokalista Modern Talking o tym, dlaczego lubi wracać do Polski. W programie także genialny nastolatek z Poznania, który nie ma jeszcze matury, a już pracuje w Wiedeńskiej Akademii Nauk - jak mu się to udało? Oraz były doradca Putina, który pewnego dnia powiedział "NIE" przywódcy Rosji. A także, jak reagują ludzie, gdy są świadkami przemocy? Pokażemy wyniki naszej prowokacji dziennikarskiej. Zapraszamy jutro o 8:00! Program poprowadzą: Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Marcin Prokop zastanawia się, co trzeba mieć, by uprawiać twerking, czyli taniec polegający na rytmicznym potrząsaniu pośladkami? Czy duża pupa i szerokie biodra są niezbędne, by dobrze kręcić pośladkami? Czy twerking to sport, czy może sztuka? Dla kogo - tylko dla kobiet? Kto, zdaniem Marcina Prokopa, jest prekursorką twerkingu w Polsce? Będziecie zaskoczeni! :-)

  Występowała w różnych miejscach... na małych i dużych scenach, ale nigdy nie śpiewała publicznie w windzie! Zobaczcie, co zaśpiewała Kasia Stankiewicz i jak zareagowali na nią ludzie. W najbliższą niedzielę przekonacie się, jakie gwiazdy przyłączyły się jeszcze do naszej akcji. Bądźcie z nami od 8:30! Nie możecie tego przegapić!

  Wojtek Kardyś chciał wystąpić w Dzień Dobry TVN. Postanowił więc przygotować akcję, która dałaby mu szansę na pojawienie się u nas. I udało mu się! Co dokładnie zrobił? Czy na co dzień jest też tak skuteczny i przebojowy? Co szalonego chciałby jeszcze zrobić? Jakie zadanie dali mu do wykonania prowadzący Dzień Dobry TVN: Dorota Wellman i Marcin Prokop?

  Monika Nemeth i Katarzyna Stypulska-Trybulec organizują warsztaty krawieckie. Jak powiedział prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop, obie panie "potrafią czarować za pomocą igły i maszyny". Co wyczarowały w naszym studio? Okazało się, że również Marcin zna się na szyciu. Szacun!

  W studiu Dzień Dobry TVN naszym gościem był chomik Pusia. Upodobała sobie Marcina Prokopa, a może to Marcin upodobał sobie Pusię?:) Zobaczcie, jak chomik zwiedzał miniaturowe domki, z miniaturowymi przedmiotami. Słodziak, prawda?

  Wśród osób nominowanych do Telekamer 2015 znaleźli się nasi redakcyjni koledzy - w kategorii "Prezenter pogody" - Agnieszka Cegielska i Bartłomiej Jędrzejak oraz - w kategorii "Osobowość telewizyjna" - dziennikarze: Marcin Prokop i Szymon Hołownia. Gratulujemy i trzymamy kciuki! :-) Głosowanie trwa tylko do 22 stycznia!

  Dorota Wellman ma inną termoregulację niż Marcin Prokop. Dorocie jest cały czas gorąco, a Marcinowi zimo. Są takim meteorologicznym yin i yang. Ile stopni jest w studiu Dzień Dobry TVN? Przekonajcie się!

  Chyba nie ma osoby, która nie lubiłaby Marcina Prokopa. Jest przecież sympatyczny, dowcipny, szalenie przystojny inteligentny i... lubi szprotki! Poznajcie fankę, którą prowadzący Dzień Dobry TVN zaprosił na spotkanie pod Kolumną Zygmunta w Warszawie :-) Która z Was chciałaby się spotkać osobiście z Marcinem Prokopem?

  Tak zareagował prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop, kiedy zobaczył Bartka Jędrzejaka stojącego wśród pań z jedynej w Polsce kobiecej ochotniczej straży pożarnej. Skąd wziął się pomysł na stworzenie takiej drużyny? Jak panie radzą sobie z tą niebezpieczną pracą? Co potrafią?

  Są bardzo skromni, dlatego sami nie będą się chwalić. Ale my możemy to zrobić! Dorota Wellman i Marcin Prokop napisali książki. Ona książkę "Ja nie mogę być modelką?!" o modzie , a On książkę "Jego Wysokość Longin" o swoim dzieciństwie. Co o książce Prokopa myśli Agnieszka Chylińska?

  Marcin Prokop napisał książkę, która zabiera nas w podróż do czasów jego dzieciństwa. Zapraszamy do obejrzenia reportażu Ludwika Lisa w którym, Marcin Prokop opowiada m.in.: jak zrodził się pomysł napisania tej książki, jak wyglądał jego najnowocześniejszy komputer i czym różnią się kozaki damskie od oficerskich! W studiu, autor, zdradził nam czy historie opisanie w książce są autentyczne!

  Zespół OneRepublic istnieje na scenie muzycznej od ponad dziesięciu lat. Współpracuje ze światowej sławy producentem muzycznym Timbalandem. Popularny amerykański zespół przyjechał do Polski, do Krakowa. Nad czym teraz pracują i czy szukają w Polsce inspiracji? Jaka jest ich ulubiona polska potrawa? Zobaczcie ekstra materiał nieemitowany w Dzień Dobry TVN!

  Tylko u nas, w niedzielę Marcin Prokop zdradzi, jak wyglądało jego dzieciństwo na warszawskim Grochowie. Kim był Gruby - postrach prokopowego podwórka? Gdzie Marcin Prokop umawiał się na randki? Czy koleżanka ze szkoły pamięta jego pocałunek? Z jakiego powodu nikt nie chciał ćwiczyć z Prokopem na WF-ie? Dlaczego wymyślił wyimaginowanego brata i papierowy komputer? I jak dzisiaj smakuje zupa w szkolnej stołówce? O tym w najbliższą niedzielę w Dzień Dobry TVN. A teraz namiastka tego, co zobaczycie w niedzielę! Zapraszamy od 8:30!