Styl życia

Trzyletni chłopiec po mistrzowsku wykonał utwór Louisa Armstronga. Występ młodego artysty podbija sieć

Styl życia

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
edziecko.pl, TikTok
Chłopiec w kraciastej koszuli trzymający mikrofon

Talent wokalny można odkryć na każdym etapie życia. Okazuje się, że nawet kilkuletnie dzieci z powodzeniem odnajdują się w roli artystów scenicznych. Udowadnia to nagranie opublikowane na TikToku przez dumną mamę pewnego trzylatka. Chłopiec zachwycił swoim śpiewem gości weselnych, a film upamiętniający jego występ bije rekordy popularności w sieci.

Trzylatek zaśpiewał na weselu

Rodzice chętnie chwalą się osiągnięciami swoich pociech. W mediach społecznościowych nie brakuje zdjęć czy filmików publikowanych z myślą o uhonorowaniu utalentowanych dzieci. W gronie autorów tego rodzaju postów znalazła się także dumna mama trzylatka, który podbił serca zebranych w weselnej sali gości.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Chłopiec wszedł na scenę i chwycił za mikrofon, by zaśpiewać kultowy przebój Louisa Armstronga "What a wonderful world". Państwo młodzi i ich bliscy z całą pewnością nie spodziewali się występu tak młodego artysty.

Trzyletni chłopiec w utworze Louisa Armstronga

Nagranie upamiętniające występ trzylatka podbiło sieć. Wyświetlono je już ponad 2 mln razy. Ubrany w kraciastą koszulę i jeansy chłopiec stał się prawdziwą gwiazdą TikToka, a wszystko to za sprawą spontanicznego pokazu umiejętności wokalnych.

- "To takie urocze", "Nie mogę się doczekać momentu, w którym zobaczę fragment tego nagrania w jego własnym teledysku. Za 20 lat, kiedy będzie już sławny", "To najlepsza rzecz, jaką widziałem", "Świetnie mu poszło", "On jest prawdziwą perełką" - czytamy w komentarzach opublikowanych pod filmem.

@rachel.piano My 3 year olds first time singing in front of a crowd. Fearless and flawless! #fyp #singing #kidssinging original sound - Rachel B

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: edziecko.pl, TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Traimak_Ivan/Getty Images

Pozostałe wiadomości