Ślub i wesele

Polka organizuje śluby na Sycylii. "Tu jest po prostu magicznie"

Ślub i wesele

Aktualizacja:

Piękny letni wieczór, zachód słońca, piaszczysta plaża i para zakochanych. To marzenie spełnia Adriana Smentek. Polka organizuje śluby na włoskiej Sycylii. Dlaczego to właśnie tam najlepiej przyrzec sobie miłość?

Ślub na Sycylii

Na przestrzeni lat coraz więcej par decydowało się na śluby za granicą. Jednym z wybieranych przez młodych miejsc, była i jest Sycylia. Marzenia narzeczonych spełnia Adriana Smentek. Polka organizuje śluby na włoskiej wyspie.

Jest to niesamowite miejsce. Kontynent w miniaturze. Można tu wszystko znaleźć. Od alpejskiego klimatu na Etnie, są piękne, piaszczyste plaże, klify. Są pojezierza, niesamowite tereny naturalne. O klimacie nie muszę chyba więcej mówić – jest luty, a ja siedzę na tarasie w koszulce na ramiączkach

- opowiada.

To jednak niejedyne zalety Sycylii. - Jest ona miejscem, które łączy kultury – wschodnią z zachodnią i północ z południem. Będąc tutaj, człowiek ma szansę doświadczyć wszystkiego. Kuchnia arabska pomieszana ze szwajcarską, elementy kultur, które przez wieki się wymieszały. To czuć w powietrzu (…) Jest po prostu magicznie - dodaje Adriana Smentek.

Zagraniczne śluby w dobie pandemii

Niestety od roku jesteśmy uziemieni. Coś, co kiedyś było realne, dzisiaj jest trudno osiągalnym marzeniem. - Branża jest zablokowana. W 2020 roku zrobiłam cztery śluby z zaplanowanych dwunastu. Były pięcio-, siedmioosobowe. Nie było wesel. To były śluby symboliczne, które potem miały mini kolację. 2021 jest dosyć trudnym rokiem. Jeszcze nie wróciliśmy do normalności, jeszcze maj, czerwiec są zupełnie odwołane. Wrzesień, październik – coś można myśleć – wyznaje Adriana Smentek.

Ale ta sytuacja nie będzie trwać wiecznie. - Myślę, że 2022, a nawet 2023 to będzie czas, kiedy w branży ślubnej wrócimy do normalności – dodaje organizatorka. Dlatego cały czas można planować śluby. Podobno wyczekane smakuje lepiej. A na Sycylii na pewno najlepiej.

Zobacz też:

Atrakcje i zabytki Sycylii – co zwiedzić i jak przygotować podróż?

Oświadczyny jak z bajki. "Mam nadzieję, że będziemy inspiracją dla innych"

Magda Lamparska o kulisach sesji ślubnej w Rzymie: "Lubimy w zwykłej rzeczywistości odnajdywać filmowe momenty"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Autor: Anna Korytowska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości