Są bliźniaczkami syjamskimi, lecz mają inną orientację. Jak wygląda ich życie seksualne?

Źródło: Dzień Dobry TVN
Jak często rodzą się bliźnięta syjamskie?
Jak często rodzą się bliźnięta syjamskie?
Miłość oczami dzieci - napisy
Miłość oczami dzieci - napisy
Miłość od pierwszego wejrzenia Kornelii i Marka
Miłość od pierwszego wejrzenia Kornelii i Marka
Kiedy kochamy zbyt mocno
Kiedy kochamy zbyt mocno
Czy znaleźli miłość w programie?
Czy znaleźli miłość w programie?
Czy pisać o sobie prawdę w aplikacjach randkowych?
Czy pisać o sobie prawdę w aplikacjach randkowych?
Miłość romantyczna jest szkodliwa?
Miłość romantyczna jest szkodliwa?
Miłość rośnie wokół nas
Miłość rośnie wokół nas
Sportowa miłość z "Big Brothera"
Sportowa miłość z "Big Brothera"
Miłość, która nie zna granic
Miłość, która nie zna granic
Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki
Dom pełen miłości
Dom pełen miłości
Jan Kasprowicz i historie jego miłości
Jan Kasprowicz i historie jego miłości
Miłość z „Hotelu Paradise”
Miłość z „Hotelu Paradise”
 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Carmen i Lupita Andrade to 23-letnie bliźniaczki syjamskie, przed którymi los postawił wiele wyzwań. Dziewczyny nie tylko są złączone ciałem, ale także deklarują, że mają inne orientacje seksualne. Podczas gdy jedna z sióstr spotyka się z mężczyzną, druga jest aseksualna. Jak odnalazły harmonię w miłosnym współistnieniu?

Bliźniaczki syjamskie zdradzają sekret życia miłosnego

Carmen i Lupita Andrade to pochodzące z Meksyku siostry syjamskie, które pokazują w mediach społecznościowych, jak wygląda rzeczywistość dwóch osób żyjących w jednym ciele. Choć lekarze po narodzinach nie dawali im dużej szansy na przeżycie, dziewczyny udowodniły, że wola walki przezwycięży wszystkie przeciwności. Dziś są już dorosłymi kobietami, które studiują oraz prowadzą życie towarzyskie.

Jakiś czas temu okazało się, że siostry mają nieco inne podejście do spraw sercowych. Carmen przyznała, że podobają jej się mężczyźni i od ponad trzech lat spotyka się z chłopakiem, Danielem, którego poznała na portalu randkowym. Uważa, że trafiła na wartościowego mężczyznę, który rozumie sytuację i stara się być dla niej jak największym wsparciem.

Chłopaka musiała zaakceptować także jej siostra. Lupita, która zadeklarowała się jako osoba aseksualna powtarza, że nie żywi zazdrości i sama nawiązała silną więź z Danielem.

- Czasem źle mi z tym, że chcę spędzać z chłopakiem tak dużo czasu, więc staramy się iść na kompromis. Lupita wybiera dla nas miejsce, do którego się wybierzemy i co będziemy robić - zdradziła Carmen.

Dodała także, że ze względu na komfort bliźniaczki nie zdecydowała się jednak na zbliżenie cielesne z ukochanym. Swoją relację definiuje jako "bliską przyjaźń". Nie ukrywa, że w głębi serca liczy na to, że kiedyś przyjdzie czas, w którym ukochany wręczy jej pierścionek zaręczynowy. Wówczas wszyscy razem zamieszkają pod jednym dachem. Para jednak nigdy nie będzie mogła mieć dzieci. Endometrioza i problemy hormonalne sióstr wykluczają ciążę.

Dzielą jedno ciało, są jednak zupełnie inne  

Carmen i Lupitę łączy ogromna więź, jedno ciało i wspólne zainteresowania. Obie kochają zwierzęta i z tym wiążą swoją przyszłość. Po zakończeniu nauki w Northwestern Connecticut Community College jedna z sióstr zamierza zostać pielęgniarką weterynaryjną, druga - technikiem weterynarii. 

Historia sióstr Andrade to nie tylko opowieść o zawiłościach wynikających z posiadania jednego ciała, ale także o ogromnej zdolność do miłości, zrozumienia i kompromisu.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: today.com, wecb.fm

Źródło zdjęcia głównego: Johner Images/GettyImages

podziel się:

Pozostałe wiadomości