Związki i seks

Abecadło seksualne. Ten element garderoby podgrzeje atmosferę w sypialni

Związki i seks

Autor:
Nastazja
Bloch
"Pani Gadżet erotycznie", sezon 2., odcinek, 5.
"Pani Gadżet erotycznie", sezon 2., odcinek, 5.Pani Gadżet erotycznie, prod. 1984 Media, 2020.
wideo 2/20

W kolejnym odcinku programu "Pani Gadżet Erotycznie" Anna Nowak-Ibisz pokaże przyrządy, które od samego rana dostarczą nam przyjemnych doznań. Joanna Keszke w rozmowie edukacyjnej wyjaśni, kim jest kuguarzyca oraz co oznacza pojęcie altocalciphilia.

Pani gadżet i abecadło seksualne

Bez skrępowania, tematów tabu czy fałszywego wstydu. Anna Nowak-Ibisz w kolejnym odcinku "Pani Gadżet erotycznie" przedstawia przydatne gadżety dla kobiet i mężczyzn. Wśród nich wibratory, pompki oraz masażery. Nie zabrakło także tematu edukacyjnego. Tym razem Anna spotkała się z Joanną Keszke, edukatorką seksualną, by wyjaśnić dziwne terminy związane z seksem.

Kuguarzyca - co to oznacza?

- To jest odniesienie, które odnosi się tylko do kobiet. To jest kobieta, która szuka partnerów seksualnych wśród młodszych parterów. To jest taka kobieta, która poluje, która się rzuca na młodych chłopaków. Na szczęście coraz rzadziej używa się tego określenia. Na facetów, którzy szukają partnerek seksualnych wśród młodszych kobiet, nie ma takich określeń. Wręcz mówi się, że starszy pan to jest szczęście dla dziewczyny. Ciągle kobietom odmawia się prawa do tego, żeby odkrywały te swoją seksualność na wiele sposobów - wytłumaczyła Joanna.

Kolejnym słowo do wyjaśnienia to altocalciphilia.

- Jest to podniecanie się na widok kobiety na wysokich obcasach. Buty, które mają obcas powyżej 10 cm, to są buty, które zostały wymyślone na użytek sytuacji intymnych - dodała edukatorka.

"Pani Gadżet Erotycznie"

Program "Pani Gadżet erotycznie" można oglądać na antenie TVN Style w każdą środę o 23:55 oraz w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Pani Gadżet erotycznie, prod. 1984 Media, 2020.

Pozostałe wiadomości