Styl życia

Porzucili życie w mieście, by móc obcować z naturą. "Chodzi o to, żeby być wolnym"

Styl życia

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Katarzyna Chętnik
Uwolnij w sobie wilczą energię
Uwolnij w sobie wilczą energię Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Kasia Chorążkiewicz i Piotr Pacewicz prowadzą spokojne życie na łonie natury. Bliski kontakt z przyrodą okazał się dla nich przepustką do spełnienia marzeń i realizowania sportowych pasji. W Dzień Dobry TVN para opowiedziała o licznych zaletach mieszkania z dala od zgiełku miasta.

Jak wygląda życie w zgodzie z przyrodą?

Szybkie tempo życia we współczesnym świecie sprawia, że coraz więcej osób docenia uroki przebywania na łonie natury. Kasia Chorążkiewicz i Piotr Pacewicz postanowili pójść o krok dalej i zdecydowali się zamieszkać z dala od miejskiego gwaru. Para pozbyła się kawalerki w metropolii i podjęła się budowy domu na skraju lasu. Wszystko po to, by odnaleźć spokój i cieszyć się bliskością przyrody.

- To miejsce jest dla nas darem. Chcieliśmy się jak najbardziej wpasować w przyrodę, żeby jej nie zagłuszyć (...). Nie mamy płotów, ogrodzeń, bram - powiedział Piotr Pacewicz, który spełnia się w zawodzie filmowca.

Sporty ekstremalne na łonie natury

Życie z dala od zgiełku miasta wolne jest od pośpiechu, pozwala też oddawać się rozmaitym przyjemnościom. Kasia Chorążkiewicz i Piotr Pacewicz nade wszystko cenią sobie możliwość uprawiania sportów ekstremalnych w malowniczych okolicznościach przyrody.

- My te sporty uprawiamy w naturze. W lesie, nad jeziorem (...). Nie robimy żadnego hałasu, nie przeszkadzamy zwierzętom, tylko fajnie wklejamy się w ten temat przyrodniczy - wyjaśniła Kasia Chorążkiewicz, a jej słowa natychmiast spotkały się z potwierdzeniem ze strony ukochanego.

- Chodzi o to, żeby być wolnym. Żyć w zgodzie ze sobą, w zgodzie z naturą, w zgodzie z innymi - podsumował Piotr Pacewicz.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Katarzyna Chętnik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości