Styl życia

Chcesz zaadoptować psa? Upewnij się, że podołasz spełnieniu potrzeb pupila

Styl życia

Autor:
Oskar
Netkowski
Psie sucharki bawią i edukują
Psie sucharki bawią i edukują Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Maria Apoleika znalazła sposób, by z charakterystycznym dla siebie humorem i wdziękiem opowiedzieć o psach, ich ludziach i wszystkich wspólnych problemach i sprawach – zwłaszcza tych związanych ze zdrowiem. Książka "Psie sucharki 2. Wszystkie słowa, które musisz znać, żeby obsłużyć swojego psa" z pewnością zadowoli każdego, kto kocha czworonogi. Co istotne, nad stroną merytoryczną wydawnictwa czuwała lekarka weterynarii Ada Wawrzyniak.

 "Psie sucharki 2. Wszystkie słowa, które musisz znać, żeby obsłużyć swojego psa"

"Psie sucharki 2. Wszystkie słowa, które musisz znać, żeby obsłużyć swojego psa" to najzabawniejszy psi poradnik tego roku. Zawiera niepublikowane wcześniej rysunki i dużą dawkę humoru, tak uwielbianego przez fanów i fanki popularnego profilu Psie Sucharki, który w mediach społecznościowych łącznie obserwuje prawie pół miliona internautów.

- Polacy kochają pieski i jestem przekonana, że dobrze dla nich chcemy, ale nie zawsze wiemy, jak to osiągnąć. Z moją "żarcikową" formułą z wiedzą ekspertek, staram się tę wiedzę przybliżyć - Maria Apoleika, autorka "Psich Sucharków".

Adopcja psów w czasie pandemii

W ostatnich dwóch latach wzrosła liczba osób, które zdecydowały się na adopcję psa ze schroniska. I choć takie statystki radują serce, to nie zawsze czworonogom wychodzi to na dobre. Nie każdy potrafi zająć się zwierzęciem tak, by zaspokoić wszystkie jego potrzeby.

- Coraz więcej mówi się o dobrej adopcji, czyli takiej, że i my i zwierzak będziemy zadowoleni. Adopcja, żeby była czymś dobrym, musi być przemyślana. Musimy zapewnić psu dobre warunki - zauważyła autorka "Psich Sucharków".

- Często do domów siedzących, gdzie chętnie ogląda się seriale, trafiają pieski pracujące. Pudel i wiele innych ras to psy, które potrzebują wyzwań - dodała.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości