wychowanie psa

    wychowanie psa

    Maria Apoleika znalazła sposób, by z charakterystycznym dla siebie humorem i wdziękiem opowiedzieć o psach, ich ludziach i wszystkich wspólnych problemach i sprawach – zwłaszcza tych związanych ze zdrowiem. Książka "Psie sucharki 2. Wszystkie słowa, które musisz znać, żeby obsłużyć swojego psa" z pewnością zadowoli każdego, kto kocha czworonogi. Co istotne, nad stroną merytoryczną wydawnictwa czuwała lekarka weterynarii Ada Wawrzyniak.

    Kojec dla psa w domu łączy funkcje odpoczynku i bezpieczeństwa. Warto wprowadzić go do mieszkania już na wczesnym etapie życia psa. Spełnia swoje zadanie szczególnie w przypadku niesfornych szczeniaków. Chroni samego psa i otoczenie. Najpopularniejsza jest klatka kennelowa dla psa. Jak wybrać dobry kojec dla psa do mieszkania?

    Często psy pod nieobecność właściciela potrafią nieźle nabroić i pokazać swój charakterek. Niestety niektóre z naszych pupili nie słuchają się, a co więcej - stają się agresywne. Co zrobić, gdy nasz przyjaciel zaczyna gryźć? Czym może być spowodowane jego niewłaściwe zachowanie? Na te pytania odpowiedział nam specjalista Rafał Adamczak, zaklinacz psów.

    Często dzieje się tak, że podczas naszej nieobecności w domu psy niszczą buty, meble, ściany. Czy jest to efekt tęsknoty za panem? Czy nieumiejętność zostawania psa samego w domu rozwiąże psi towarzysz? Jak wyciszyć psa przed naszym wyjściem? Gościem Dzień Dobry TVN była Aneta Awtoniuk, behawiorystka.