Styl życia

Marcin Prokop schował rybę pod marynarkę. "Co było dalej?"

Styl życia

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Co było dalej?
Co było dalej? Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Jak co poniedziałek na widzów czekała kolejna odsłona zabawy "Co było dalej?". Tym razem ich kreatywność pobudził archiwalny fragment programu z udziałem Doroty Wellman, Marcina Prokopa i... ryby. Kto miał najzabawniejszy pomysł na zakończenie historii?

"Co było dalej?" - zabawa w Dzień Dobry TVN

Początek tygodnia to czas na nową zagadkę. Widzowie Dzień Dobry TVN zobaczyli archiwalny fragment programu. W rolach głównych wystąpili Dorota Wellman zapowiadająca materiał i Marcin Prokop bawiący się sztuczną rybą. - Ostatni raz miałem tę marynarkę na Wigilii - powiedział prowadzący Dzień Dobry TVN.

Po tych słowach nagranie zostało przerwane, a zadaniem widzów było odpowiedzenie na pytanie: "Co było dalej?". W tym przypadku nie chodziło o odgadywanie prawdziwej sytuacji, a o zaproponowanie własnej wersji. Im ciekawiej i kreatywniej, tym lepiej.

"Co było dalej?". Odpowiedzi widzów

Fani programu ochoczo dołączyli do zabawy, wypisując swoje pomysły w komentarzach na naszym Facebooku.

- Pan Marcin powie "bo barszcz był za słony" pocałuje rybkę i puff pojawi się żona pana Marcina - napisała jedna z widzek. - Pan Marcin został spoliczkowany ogonem za zakłócenie miru kieszonkowego - zaporoponowała następna internautka. - I dlatego oswoiłem karpia, który towarzyszy mi wszędzie do dzisiaj - skomentowała pani Barbara.

A jak było naprawdę? Zobaczcie w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości