Zagadka

  Jak co poniedziałek na widzów czekała kolejna odsłona zabawy "Co było dalej?". Tym razem ich kreatywność pobudził archiwalny fragment programu z udziałem Doroty Wellman, Marcina Prokopa i... ryby.

  Poniedziałkowe wydanie programu Dzień Dobry TVN zwiastuje kolejną zagadkę z cyklu "Co było dalej?". Tym razem kreatywność widzów sprawdził Bartek Jędrzejak. Odpowiedzi były naprawdę ciekawe.

  Na antenie pojawił się fragment wideo z archiwalnego wydania programu. Prowadzący zaproponowali, aby to właśnie widzowie zdecydowali o tym "Co było dalej?".

  "Mask Singer" to nowy program, który wiosną pojawi się na antenie TVN. W muzycznym show zaśpiewają ludzie znani z pierwszych stron gazet, a ich tożsamość zostanie ukryta pod przebraniami zwierząt, ptaków, roślin czy potraw. Zadaniem widzów i detektywów będzie śledztwo, kto jest kim. Gotowi na zabawę?

  Ola Żebrowska wie jak pobudzić do dyskusji swoich fanów. Niedawno w mediach społecznościowych zadała internautom małą zagadkę. Ci dostrzegli jednak coś więcej. W sieci komplementowali jej wygimnastykowane ciało.

  Niedawno urodziła również dziecko - synka o imieniu Tymek. Wiecie już, z kim rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska?

  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan znają się już 5 lat, ale małżeństwem są dopiero od roku. Jak zmienił się ich związek po ślubie? Co pamiętają ze swojego wesela? Prawdopodobnie wiosną zobaczymy efekty ich pracy nad nowym sekretnym projektem. W Dzień Dobry TVN zdradzili, że będzie on dotyczył podróży. Ale czego konkretnie? Dlaczego Małgorzata przy nagrywaniu każdego kolejnego odcinka przechodzi załamanie nerwowe?

  Czy potrafisz znaleźć 10 różnic między tymi dwoma zdjęciami Anny Kalczyńskiej i Marcina Prokopa? Rozwiązanie znajdziesz poniżej ;-)

  Bartek Jędrzejak nawet podczas urlopu pamięta o widzach i fanach Dzień Dobry Wakacje. Przesyła Wam pozdrowienia ze słonecznej Malty i... ma dla Was zagadkę. Znacie odpowiedź?

  Na naszej scenie: Grzegorz Hyży i jego najnowszy singiel "Zagadka"! Artysta odpowiedział też na pytania Magdy i Marcina oraz spotkał się, na czacie, z naszymi widzami! Zdradził nam między innymi, że pasjonuje się sportami walki, a jego marzeniem była walka w klatce!

  Prezenter pogody Bartek Jędrzejak odwiedził jeden ze stu najpiękniejszych ogrodów na świecie, a znajduje się on w Komorowie pod Warszawą. Przekonajcie się, że wcale nie trzeba mieć wielu hektarów, by zrobić taki bajkowy ogród. Kto tego dokonał?

  Młody Witold Pyrkosz czy Marek Frąckowiak? A może Brendan Fraser? Kim jest tajemniczy mężczyzna na zdjęciu, które wczoraj w Dzień Dobry TVN pokazała Dorota Wellman? Nadesłaliście sporo odpowiedzi, ale poprawna jest tylko jedna! To zabójczo przystojny... No, sami zobaczcie! :-)

  Spójrzcie uważnie na zdjęcie, które pokazuje Dorota Wellman. Kim jest mężczyzna na zdjęciu i ile ma lat? Rozpoznajecie go? :-) Zapraszamy na jutrzejszy program Dzień Dobry TVN! Wtedy wszystko się wyjaśni...

  Jak myślicie, do której gwiazdy należą te oryginalne buty? :) Justyny Steczkowskiej, Edyty Górniak czy może Dody? Podobają się Wam?