"Szlachetna Paczka" od Dzień Dobry TVN. "Razem naprawdę możemy działać cuda"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Szlachetna Paczka od Dzień Dobry TVN
Szlachetna Paczka od Dzień Dobry TVN
Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Dorota Wellman Inspirujące Kobiety - zapowiedź
Dorota Wellman Inspirujące Kobiety - zapowiedź
Angelika Wątor walczy szablą i jest żołnierzem
Angelika Wątor walczy szablą i jest żołnierzem
"Inspirujące kobiety": Elena Pawęta
"Inspirujące kobiety": Elena Pawęta
"INSPIRUJACE KOBIETY" z Katarzyną Fetter
"INSPIRUJACE KOBIETY" z Katarzyną Fetter
Redakcja Dzień Dobry TVN połączyła swoje siły i skompletowała prezent świąteczny w ramach akcji "Szlachetna Paczka". W pakowaniu udział wzięli prowadzący, dziennikarze, reporterzy i wszyscy, dla których ważne jest pomaganie. Współpracę przy tworzeniu podarunku dla pani Marii zarejestrowały nasze kamery.

Dzień Dobry TVN bierze udział w "Szlachetnej Paczce"

Ludzie, którzy tworzą redakcję programu Dzień Dobry TVN, jak co roku postanowili wziąć udział w akcji "Szlachetna Paczka". To niezwykły moment, kiedy wszyscy razem robimy coś dobrego.

- To akcja od serca - podkreślił reporter Mikołaj Rey.

- Pozwala nam w tym niezwykle zabieganym świecie przypomnieć sobie, jak niezwykle ważne jest pomaganie sobie - dodała reporterka Katarzyna Jaroszyńska.

W takich sytuacjach zawsze wszystkie ręce na pokład. Jak co roku zaangażowanie było ogromne, bo to też akcja, która jednoczy. Jak zaznaczyła Anna Kalczyńska, to już tradycja redakcji Dzień Dobry TVN.

- Ile dobra dajesz, tyle dostajesz - tłumaczył reporter Piotr Wojtasik.

- Chcemy, żeby ten czas był magiczny dla każdego, a są osoby w Polsce, dla których to niekoniecznie jest czas radosny. Jeżeli możemy ten czas umilić, to oczywiście bardzo chcemy - tłumaczyła producentka Dzień Dobry TVN Dorota Malesa.

"Szlachetna Paczka" Dzień Dobry TVN dla pani Marii

Redakcja Dzień Dobry TVN w tym roku wspiera panią Marię. Starsza pani lubi szydełkować, dlatego zadbaliśmy także o to, żeby mogła realizować swoją pasję.

- Jest osobą samotną i bardzo potrzebuje naszej pomocy. Tak naprawdę potrzebuje podstawowych rzeczy - wyjaśniła prowadząca program Paulina Krupińska-Karpiel. Pani Maria dotychczas nie miała gdzie podgrzewać posiłków, jej łazienka była w bardzo złym stanie, dlatego ekipa Dzień Dobry TVN zebrała rzeczy i pieniądze, aby móc ułatwić jej funkcjonowanie. Takie akcje to możliwość podarowania konkretnych przedmiotów, które są niezbędne. To także poczucie wspólnoty.

- W pojedynkę nie możemy zdziałać wiele, ale już razem naprawdę możemy działać cuda - podsumowała Paulina.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Reporter: Michał Malinowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości