Gwiazdy

Małgorzata Socha zaprasza do swojego świątecznego domu. „Widać, że to jest szczęśliwa rodzina”

Gwiazdy

Małgorzata Socha nie ukrywa, że całym sercem kocha święta Bożego Narodzenia. W tym czasie wraz z rodziną celebruje wspólnie spędzone chwile, piecze, pakuje prezenty i ubiera choinkę. Jak wygląda jej dom "od kuchni"? Aktorka uchyliła rąbka tajemnicy w jednej z reklam. 

Małgorzata Socha i jej magiczne święta

Małgorzata Socha kolejny raz pojawiła się w świątecznej odsłonie kampanii reklamowej marki Apart. Tym razem aktorka zaskoczyła fanów. W spocie zaprezentowała się wraz ze swoimi bliskimi: mężem, dziećmi oraz mamą. Tym samym podkreśliła i przypomniała nam, za co tak najbardziej kochamy święta. Za czas spędzony w gronie rodziny i radość, jaką niesie nam obdarowywanie innych.

Co ciekawe, sesja autorstwa Marcina Tyszki wykonana została w domu gwiazdy. Dzięki temu widzimy nie tylko uczucia, jakimi darzy siebie rodzina, ale także świąteczny klimat, jaki panuje we wnętrzach. A tam jest co podziwiać. Ciepło, przytulnie i domowo. W takim miejscu przygotowania do świąt idą gładko i przyjemnie. Jednak pomoc małych szkrabów zawsze jest mile widziana. Zatem Małgorzata angażuje dzieci do wycinania i klejenia świątecznych ozdób. Następnie z pomocą męża w ukryciu pakuje prezenty, a z mamą pichci tradycyjne potrawy, które w wigilijny wieczór trafią na stół.

Jak Wigilia, to i prezenty, gwar, hałas oraz ekscytacja. W końcu obdarowywanie bliskich i uśmiech na ich twarzach to najpiękniejsze, co możemy zobaczyć tego dnia. Aktorka, której grafik na co dzień jest dość intensywny, nie zapomina także o świątecznym odpoczynku. Gdy wszyscy idą już spać, Małgorzata wraz z mężem celebruje błogie chwile przy kominku.  

- My kochamy święta, kochamy Boże Narodzenie i właśnie w ten sposób je obchodzimy - zdradziła gwiazda na planie świątecznej reklamy.

- Zaprzyjaźniony fotograf krótko podsumował: - Przede wszystkim widać, że to jest szczęśliwa rodzina - powiedział Marcin Tyszka.

Małgorzata Socha i jej magiczne święta Źródło: mat. prasowe

Małgorzata Socha – wyznacznik stylu i szyku

Małgosia Socha należy nie tylko do grona najbardziej uwielbianych aktorek. Fani doceniają również jej elegancki i kobiecy styl. Spełniona mama i żona z wyczuciem podkreśla swoje atuty, dobierając odpowiednie ubrania i dodatki. W pracy stawia na szpilki, w domu zamienia je na trampki. Jakie kreacje szykuje na święta? Swetry, eleganckie spodnie, welurowe sukienki oraz cekinowe koszule i marynarki. Gwiazda nie zapomina także o biżuterii, bo - jak twierdzi - podkręca ona każdą stylizację. W sezonie zimowym stawia na srebrne wyroby z cyrkoniami oraz klasyczne złote dodatki, które rozświetlają stylizację i nadają całości świątecznego charakteru. Produkty, które wybrała Małgorzata, znajdziecie w salonach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym Apart.pl.

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości